top of page

Jalgpallikool Tammeka detsembrikuu uudiskiri

Detsember on üldiselt jalgpalliklubides pisut vaiksem aeg. Pigem tegeletakse kokkuvõtete tegemisega ja vaikselt valmistutakse puhkusteks, et enne uueks hooajaks ettevalmistumise algust nii treenerid kui ka mängijad pisut hinge tõmmata ja akusid laadida saaksid. 2022. aastal tegi detsembri veel eriti mõnusaks võimalus jälgida tavapärasest rahulikumas õhkkonnas jalgpalli maailmameistrivõistluseid, mis erandlikult seekord just talvel toimusid, mil ka jalgpalli inimestel pisut rohkem aega on.


Kuid üht-teist toimus Tammekas klubisiseselt ka detsembris.


Päkapikuturniir


21.12 toimus vastvalminud Annelinna jalgpallihallis traditsiooniline Tammeka päkapikuturniir, kus pigem sportlikus ja jalgpallilises vaimus said klubi nooremad (2012-2018) grupid maha pidada väikese jõulutralli oma treenerite juhendamisel. Kingikoti täitmisel oli abiks Coop Tartu.Henri Käblik Levadiasse


Enne jõule saabus uudis, et 2021 aasta Eesti meister FCI Levadia ja Jalgpallikool Tammeka on saanud kokkuleppele 2022 aasta Premium liiga noorima väravalööja 17-aastase Henri Käbliku liikumises Tallinna klubisse. Käblik sõlmis Levadiaga 3-aastase lepingu.

Henri liitus Tammekaga 2012. aastal ja on läbinud klubis kõik vanuseklassid kuni esindusmeeskonnani. Jalgpalliavalikkuse huviorbiiti tõusis ta just 2022 aasta hooajal, kui tema head esitused ja väravad Tammeka esindusmeeskonna eest märkamata ei jäänud.Lepingud esindusmeeskonnas


Oma olemasolevaid lepinguid uuendasid esindusmeeskonna mängijad Kevin Mätas, Artur Uljanov ning Patrick Genro Veelma. Loe lähemalt Tammeka FB-st: https://www.facebook.com/jktammeka/photos/a.1393944327494749/3221380921417738/ .

Samuti sai detsembri viimastel päevadel paika treenerite meeskond, kes 2023 hooajal esindusmeeskonda juhendama hakkab. Peatreenerina jätkab 2022 hooaja lõpetanud Marti Pähn, keda abistab Mait Toom. Füsioterapeutidena vastutavad meeskonna tervise eest jätkuvalt Margus Parts ja Allar Mällo. Uue treenerina liitub esindusmeeskonna tugipersonaliga Alar Trumm, kelle vastutusalasse jäävad meeskonna jõu- ja fitnesstreeningud. Vaata uudist Tammeks FB-s: https://www.facebook.com/jktammeka/photos/a.2110184272537414/3225085817713915 .


Teniste ja Tammik koondises


Eesti rahvuskoondise peatreener avalikustas 28 mängijat, kes sõidavad jaanuari alguses laagrisse Portugali, kus omakorda mängitakse 8. jaanuaril Islandi ja 12. jaanuaril Soomega. Tammekast on Portugali sõitmas Taijo Teniste ja Tanel Tammik. Kui Taijo jaoks on koondise kogunemised ja mängud saanud aastate jooksul juba rutiiniks, siis Taneli puhul on tegemist esimese sellise kogemusega. Huvitav on ära märkida ka see, et laagrisse kutsutud kahekümnekaheksast mängijast on koguni seitse oma erinevatel karjääri perioodidel mänginud Tammeka esindusmeeskonnas või olnud suisa Tammeka kasvandikud.


Intervjuu Indrek Koseriga


Detsembris jagas klubi kodulehega omi mõtteid ka noortetöö juht Indrek Koser, kes andis pikema ülevaate sellest, kuidas käisid 2022 aastal käsi ja jalg Tammeka noortetööl ning mille üle sai rõõmustada ja kus tuli peeglisse vaadata. Loe lähemalt Tammeka kodulehelt: https://www.jktammeka.ee/post/jalgpallikool-tammeka-noortes%C3%BCsteem-aastal-2022 .


Eesti meistrivõistlused 2023


Tammeka annab teada, et klubi on lõpetanud oma võistkondade registreerimise 2023 aasta Eesti meistrivõistlustele. Järgmisel kalendriaastal jookseb Eestis Tammeka värvides väljakule kokku 29 täiskasvanute ja noorte võistkonda.


Kodumängude tagasideküsitlusEt 2023 aastal pealtvaatajatele ja fännidele Premium liiga mängudel veelgi paremat elamust pakkuda, palus Tammeka täita kõigil, kes kodumänge 2022 aastal külastasid, tagasisideküsitluse. Küsitluse täitjate vahel läks loosi kaks 2023 aasta Tammeka esindusmeeskonna hooajakaarti, mis tagavad tasuta sissepääsu kõigile kodumängudele.

Loosiõnn naeratas seekord Tatjana Danilovale ja Jorma Koorale.


Jalgpalli MM-i ennustusmäng


Tammeka treenerite ja töötajate kollektiivis on saanud toredaks traditsiooniks, et juba mitmendat jalgpalli suurturniiri, korraldatakse ka oma kollektiivi siseselt ennustusmäng, et teada saada, kellel tegelikult kõige parem jalgpallialane kõhutunne on. Seekordse suurturniiri puhuks oli ennast ennustusvõistluses stardijoonele pannud 22 tammeklast, kes kuu aja vältel üritasid võimalikult täpselt ennustada jalgpalli MM-i mängude tulemusi ja vastasid ka lisaküsimustele. Pika turniiri lõpuks osutus võimsaks võitjaks klubi tegevjuht Kristjan Tiirik, kellele järgnesid esindusnaiskonna väravavahtide treener Kevin Krünvald ja klubi noortetöö juht Indrek Koser.Tammeka fännikaup


Tammeka tuletab endiselt meelde, et erinevat fännikaupa, mis annab sooja ja on ka niisama ilus kanda, on võimalik tellide Tammeka fännitoodete partneri Teamspiriti kodulehelt https://teamspirit.ee/. Osad tooted on proovimiseks ja vaatamiseks olemas ka Tammeka kontoris Tamme staadionil. Selleks, et neid näha ja katsuda saaks, palume huvilistel aeg enne kokku leppida monica@jktammeka.ee .
149 views

Comments


bottom of page