PEATREENER TERVITAB!

Tammeka treenerid peavad olema oma töökultuurilt eeskujuks kõigile noormängijatele ja miks mitte ka kogu linnarahvale. Edu saavutamiseks tuleb keskendunult ja järeleandmatult tööd teha, sest ainult nii saame teada, kus on meie tegelik võimete piir.

 

Ma olen kindel, et kui võtame igapäevaselt oma võimalustest maksimumi, siis suudame nii elus kui ka jalgpallis midagi erakordset korda saata.

KAIDO KOPPEL, esindusmeeskonna peatreener

TREENERID

Andre Ojala

andreojala@jktammeka.ee

+372 59 817 442

UEFA B

Egert Sults

egert@jktammeka.ee

+372 51 54 255

UEFA B

Ervin Laaneots

ervin@jktammeka.ee

+372 50 841 64

UEFA B

Kaido Koppel

kaido@jktammeka.ee

+372 53 292 377

UEFA A

Ken-Krister Uuspalu

kenkrister@jktammeka.ee

+372 56 218 111

Mario Hansi

+372 56 670 248 mario@jktammeka.ee

UEFA A

Ott Kangur

ottkangur@jktammeka.ee

+372 56 641 121

EJL C

Renate-ly Mehevets

renate@jktammeka.ee

+372 56 273 995

EJL C

Romeo Peetsmann

+372 56 665 699

Temari Nuuma

temari@jktammeka.ee

+372 53 833 229

EJL C

Anti Kangur

antikangur@jktammeka.ee

+372 58 090 776 

UEFA B

Emily Guitor

+372 53 584 498

Eva Maria Niit

evamaria@jktammeka.ee

+372 56 398 997

Karli Kütt

karli@jktammeka.ee

+372 51 960 266

EJL C

Kristel Vidaja

kristel@jktammeka.ee

+372 53 484 654

UEFA B

Marti Pähn

marti@jktammeka.ee

+372 58 364 064

UEFA A

Ott Meerits

ott@jktammeka.ee

+372 55 662 971

UEFA A

Reti Mänd

reti@jktammeka.ee

+372 57 418 205

EJL C

Siim Valtna

siim.valtna@jktammeka.ee

+372 56 676 201

UEFA A

Timo Teniste

timo@jktammeka.ee

+372 56 639 393

UEFA B

Asser-Enri Soro

Erki Mõttus

Erkimottus@jktammeka.ee

+372 53 704 250

Laste jalgpall

Indrek Koser

indrek@jktammeka.ee

+372 55 526 491

UEFA PRO

Kaarel Annama

(vabatahtlik)

Maria Sootak

maria@jktammeka.ee

+372 51 759 93

UEFA B

Martin Teder

martin@jktammeka.ee

+372 56 242 785

UEFA A

Raul Rebane

raul@jktammeka.ee

+372 53 636 797

UEFA B

Riho Rosenthal

riho@jktammeka.ee

+372 53 013 911

UEFA B

Sirje Roops

sirje@jktammeka.ee

+372 56 775 970

UEFA A

Wanda Prost

wanda@jktammeka.ee

+56 815 134