top of page

Uus logo, parem sisu

Tammeka uut visuaalset identiteeti esitletakse 14. septembril Tamme staadionil peetaval kodumängul Nõmme Kalju vastu. Uus sini-valge ajastu võib alata.Uus logo, mida hakatakse kasutama 2019 aastast, esindab Tammeka põhiväärtusi: austus traditsioonidesse ja usk luua veel paremat tulevikku. Logo suurimaks muutuseks on stiliseeritud tammeleht, sümboliseerides väärtusi, mis 1989 aastal loodud klubi juba sel ajal edasi püüdis anda. Me usume siiralt, et kuigi tegemist on jalgpalliklubiga, siis pakume oma liikmetele ja toetajatele ka teisi lisaväärtusi ja emotsioone.


“Üks jalgpalliklubi peaks pakkuma rohkem väärtusi kui ainult jalgpall.”

Mario Hansi (Tammeka noortetöö juht): olen täielikult nõus inimestega, kes väidavad, et üks jalgpalliklubi peaks pakkuma rohkem väärtusi kui ainult jalgpall. Meie ülesandeks on läbi jalgpalli viia inimesteni elutarkusi ja siiraid emotsioone, seda hästi tehtud tööga treeningutel, korraldatud üritustel ja meedias.


Sellepärast on värske bränding ja selgem identiteet igati tervitatud. Kuna meie klubi sisuline töö on aastalt-aastasse suuri samme kõrgema kvaliteedi suunas teinud, siis on ka meeldiv, et see väike osa, mis avalikkusele välja paistab, käib ajaga kaasas ja kannab meie väärtusi.


Uus logo


Uue logo loomisel lähtuti esmalt logo sümboolikast, mille alla inimesed võiksid koonduda ja mis esindab meie hoiakuid ja vaateid klubina. Kuna vana logo sai loodud pea kolmkümend aastat tagasi, siis mõistetavalt on ka tänapäevased logo kasutusviisid teised. Tänasel päeval kuvatakse logo nii särgil, meenetel, bänneritel, televisioonis, arvutiekraanil, nutitelefonis jne. Seega on tähtis, et logo oleks võimalikult meedia-sõbralik, sest selle kasutusviise võib olla sadu.Uus online identiteet


Lisaks uuele logole uuendasime ka oma kodulehekülge, mida on võimalik uuest aastast lihtsamini uue identiteedi ja logoga siduda. Uus kodulehekülg on kindlasti interaktiivsem ja kasutajasõbralikum. Muudatused Tammeka youtube'i kanalis, facebookis ja instagramis toimuvad samuti tuleva aasta alguses.


Esitlusest kasutamiseni


Uus logo võetakse ametlikult kasutusele 2019 aasta algusest, kuid logo esitleti üldsusele juba 14. september peetud kodumängul Nõmme Kaljuga. Tammeka perel on 3 kuu jooksul võimalus vana logo vääriliselt ,,pensionile'' saata.264 views

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page