Tristan Koskor: koos fännidega oleme nagu üks pere


Premium liiga uus hooaeg algab teatavasti juba 8.märtsil, kui koduväljakul võõrustab Tammeka meeskond Viljandi JK Tulevikku. Enne esimest mängu tegime pisikese usutluse meie ründaja Tristan Koskoriga.


Hooajaeelsed treeningmängud on läbi, kuidas võtad pre-seasoni kokku? Millises seisus on meeskond enne uue hooaja algust?

"Pre-seasoniga jääme kindlasti rahule, ühtegi etteheidet ja vabandust siin ei ole. Ilmataat tuli meile vastu ja lasi peaaegu, et parimates tingimustes trenni teha. Lisaks saime tugevaid mänge eesti tippude ja kahe Läti võistkonna vastu. Kui vaadata võistkonna hetkeseisu, siis ma näen väga suuri arenguid ja head protsessi tiimi sees. Tunnen, et oleme meeskonnaga valmis uuele hooajale vastu astuma."


Milline meeskond on Viljandi Tulevik? Millist mängu on oodata pühapäeval?

"See on hea küsimus, milline meeskond hetkel Viljandi on. Kindlasti on nad ennast väga kvaliteetsete mängijate näol täiendanud ning on raske ette arvata, mis siit tulla võiks, must hobune nii-öelda, elame näeme. Aga suures pildis ega ei ole vaja üle mõelda, mis seisus nad on. Mõlemad meeskonnad on kõvasti tööd teinud talveperioodil ning ennast väga hästi ette valmistunud tulevaks hooajaks ja olen kindel, et tuleb vägev andmine."


Keda pead Premium liiga tänavuse hooaja suursoosikuks?

"Minu kaalukauss kaldub pigem sinna Flora ja Levadia suunas see hooaeg. Flora kasuks räägib, et nad suutsid oma tuumikut koos hoida, aga Levadia kasuks räägib kogemus nii treenerite osakonnas kui ka mängijate."

Isiklikud eesmärgid tänavuseks hooajaks?

"Isiklikud eesmärgid... tahan olla tiimile maksimaalsel võimalikul moel kasulik. Aidata nii rünnakul, kui ka kaitsefaasis. Teha tiimi eest palju tööd. Eesmärk on mänge võita! Otseloomulikult ründajale omale, ma tahan palju väravaid lüüa ning väravasööte anda ja eks ma olen enda peas mingid numbrid ka välja mõelnud, mis need numbrid võiksid olla, aga ma ei hakka neid valjult välja hõikama. Töötan selle nimel terve hooaeg ja usun, et see töö kannab vilju."


Miks tulla staadionile JK Tammeka mänge vaatama?

"Meeskond on peamiselt üles mehitatud Tammekas sirgunud mängumeestest. See on vägev asi ja tunne esindada Tartu linna, ühise eesmärgi nimel väljas- võita mänge. Üks põhjuseid miks jalgpalli mängitakse on ju poolehoidjate nimel. Mida rohkem ja häälekamad on toetajad seda rohkem Te meid käima tõmbate. Me kõik oleme justkui nagu üks pere- Tartu eest väljas. Meie omalt poolt anname kõik ja teeme nädalast-nädalasse tööd, et mängudel realiseerida oma oskused."


Tammeka esimene mäng on 8.märtsil kell 15:00 algusega ja Sepa staadionil võõrustame Viljandi JK Tuleviku meeskonda. Vaata ka facebooki üritust: https://www.facebook.com/events/3059550557409903/

175 views