Tammekaga liitus Kevin Aloe

Hea meel on teatada, et 2019 hooajal FC Florast laenulepinguga Tammekas mänginud Kevin Aloe on löönud klubiga käed ja on jõutud kokkuleppele, et ka järgmisel hooajal on mees sinivalges vormis valmis lahingusse jooksma - nüüd juba ametlikult Tammeka mängijana.


2019 hooajal liitus Kevin Tammekaga küll juriidiliselt juba hooaja alguses, aga kuna pooleli oli kaitseväeteenistus, siis täie jõuga sai mängumees oma panuse tulemustesse anda alates hooaja teisest poolest - just sinna perioodi jäid ka Tammeka tõusulainele jõudmine ja kindlasti ei saa Kevini osa võistkonna heades esitustes alahinnata.

Äärekaitse positsioonil mänginud mees sai hooaja lõpuks oma kontosse kirja kolmkümmend neli mängu, kaks väravat ja ühe väravasöödu. Kollase kaardi vääriliselt patustas ta kaks korda ja korra saadeti ta ka punase kaardi tõttu varem puhkama.


Kevini sõnul oli tal jutuajamisi ka teiste Premium Liiga klubidega, aga otsus Tartu kasuks sündis tänu sellele, et ta tunneb, et treenerid usaldavad teda siin ja noores meeskonnas on kõvasti potentsiaali ning auahnust. Samuti jättis mehele väga erilise mulje Tammeka fännid ja üleüldine kodumängude aura. Kevini enda arvates jätsid tema eelmisele hooajale pitseri kaitseväeteenistus ja võrreldes Floraga, siis uudne kuid väga vastutusrikas ja huvitav roll võistkonnas. Aga uue hooaja suhtes on ta igati optimistlik, kuna loodab tänu korralikule ettevalmistusele heasse vormi jõuda juba liiga esimesteks mängudeks ja kindel plaan on mehel ka Sten Reinkortile antavate resultatiivsete söötude arvu mitmekordistada.

Meeskondlikult võiks Kevini arvates suurteks eesmärkideks olla edukas esinemine karikasarjas,seeläbi juba suvel euromängude mängimine, ning suurem mänguline stabiilsus liiga mängudes.


Meeskonna peatreener Kaido Koppel:,,Minule oli Kevini liitumine suurepärane uudis. Kuigi statistiliselt tema eelmine hooaeg nii hea ei olnudki, oli tema esimene nimi paberil, millega ma juhatuse juurde läksin kui 2020 hooaja osas plaane hakkasin tegema. Tema kogemused, võitja-ning võitlejamentaliteet on meie noortele kindlasti suureks abiks. Minu silmis peaks tegu olema ühe meie võtmemängijaga. Tema täielik potentsiaal jäi eelmine aasta tänu kodumaa teenimisele realiseerimata, aga selle vea saame see aasta parandada.


242 views

Recent Posts

See All