top of page

järgmised 3 hooaega jätkab Tammeka esindusmeeskonna peatreenerina Kaido Koppel.

Nimelt sõlmis Tammeka hiljuti Kaidoga uue 3-aastase lepingu, mis kehtib 2021. aasta lõpuni.Lepingu pikendamist kommenteerib Tammeka tegevjuht Kristjan Tiirik:


,,Kaido näitas eelmine hooaeg, et suudab suurepäraselt peatreeneri rolliga hakkama saada. Tema käe all tegi meeskond järgmise sammu arengus edasi ning näeme Kaidot selles ametis ka pikemas perspektiivis. Tema leping kehtis 2019. hooaja lõpuni, aga soovisime klubi poolt anda Kaidole signaali, et tema on just see õige inimene, kes viib meeskonna arengus edasi, sõlmides temaga uue 3 aastase lepingu. Tammeka ja Kaido nägemus noorest ja peamiselt Tammeka enda kasvandikest koosnevast esindumeeskonnast ühtivad ja arvame, et just Kaido on õige treener, kes suudab klubi noormängijad viia järgmisele tasemele.”


foto: Jana Pipar


Peatreener Kaido Koppeli emotsioonid koostöö jätkust:


,,Mul on hea meel jätkata koostööd Tammekaga, sest näen, et minu ümber on intelligentsed inimesed, kes aitavad mul noore ja ambitsioonika treenerina areneda. Klubi ja minu nägemus sellest, kuidas ja kuhu peaks klubi lähiaastatel liikuma on väga sarnased. Seda kõike arvesse võttes on pikem koostöö väga loogiline.’’252 views

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page