Tammeka röövis taas liidermeeskonnalt punkte

Meistriliiga 33. voorus sõitis Tammeka külla liigatabelis liidrikohta hoidvale Nõmme Kaljule. Meistritiitlist unistavale Kaljule anti korralik lahing, mis päädis 2:2 viigiga (13. Liliu, 61. Brtan – 51. Anderson, 81. Koskor).Nõnda kujunes Tammekast Kalju jaoks tänavu erakordselt ebamugav vastane: lisaks kahele napile 1:0 võidule pidid nad ka Tamme staadionil toimunud teise ringi matšis leppima 1:1 viigiga.


Tammeka peatreener Kaido Koppel tõdes pärast kohtumist, et mõistagi on ta rahul, seda enam, et kogu hooaja vältel on Kaljuga väga hästi hakkama saadud, eriti kaitses.


Koppeli sõnul tuldi kahel korral kaotusseisust välja tänu oskuste ja tahtejõu kombinatsioonile. „Ühe värava lõime nurgalöögist – seda pole tänavu väga palju juhtunud ning abitreener Siim Valtna oli selle üle eriti õnnelik, sest ta näeb nendega trennides väga palju vaeva,“ märkis Koppel.


Liigatabelis hoiab Tammeka kolm vooru enne hooaja lõppu kuuendat kohta. Tartlastel on koos 43 punkti, koht kõrgemal on Paide linnameeskond 46 punktiga. Tammekal on jäänud veel mängida FCI Levadia, FC Kuressaare ja Tallinna Kaleviga; Paide madistab Kalju, Kalevi ja Viljandi Tulevikuga.

78 views