Duubelrivistus kindlustas koha esiliigas

Tammeka U21 meeskond alistas läinud laupäeval kodusel Sepa staadionil Kohtla-Järve JK Järve 4:0 (13. Preiman, 43. Uljanov, 54. Veelma, 90. Kontkar) ning kindlustas kolm vooru enne hooaja lõppu koha liigapüramiidi tugevuselt teisel astmel ehk esiliigas.


Duubelrivistuse peatreener Marti Pähn rääkis, et kuna pääs esiliigasse oligi hooajal eel eesmärgiks seatud ning mängijate kvaliteet teada, siis suureks üllatuseks ta seda ei pea. Küll avaldas ta rahulolu, et koht esiliigasse sai kindlustatud juba praegu ning suudeti hoiduda üleminekumängudest.


„Aga lihtne kindlasti polnud, sest esiliiga B-s on esimesed viis-kuus meeskonda üsna võrdsed ning kõik mängud olid väljakutsed,“ rääkis Pähn. „Viimases ringis kaotasime küll punkte Võrule ja Vändrale, kuid see, et otsustavas kohtumises alistasime oma otsese konkurendi Kohtla-Järve lausa 4:0, peegeldab noorte mängijate enesekindlust.“


Võistkonna edu taga näeb Pähn suuresti asjaolu, et viis-kuus mängijat pääsesid hooaja käigus treenima esindusmeeskonna juurde ning pääsesid ka kõrgliigas väljakule. Treenerina on ta sellega väga rahul ning usub, et selle võrra on järgmisel hooajal esiliigas lihtsam.


„Järgmine hooaeg toob uued väljakutsed, kuid noortele mängijatele on see väga hea võimalus teha jälle samm edasi. Olen kindel, et nad on selleks suutelised, sest tegemist on väga motiveeritud pundiga, kes tahab paremaks saamise nimel tööd teha,“ ütles Pähn.

137 views