Tammekas tehtav hea töö pole märkamatuks jäänud ka Eesti Jalgpalli Liidule (EJL), kes on pakkunud erinevaid rolle mitmetele meie klubiga seotud inimestele. Viimati lõi EJL-iga käed esindusnaiskonna mängija ja tüdrukud Sinine treeninggrupi abitreener Maria Sootak, kellest sai neiude U15 koondise abitreener.

Teatavasti alustas tänavu noormeeste U18 koondise peatreenerina tööd Tammeka U17 ja U19 võistkondade loots Indrek Koser ning nii nagu mullu, täidab ka tänavu U21 koondise juures teatud mängudes abitreeneri kohuseid Tammeka noortetöö juht Mario Hansi.

Juba varasemast on koondiste juures tegev Tammeka väravavahtide treener Karli Kütt, kes juhendab koondise noori nahkkindamehi, praegustest tammekalastest on koondistega seotud ka klubi füsioterapeudid Ott Meerits ja Margus Parts. Noortetreenerid Sirje Roops ja Timo Teniste veavad tänavu EJLi kooliprojekti; Teniste on lisaks ka EJLi talenditreeningute Tartu tugipunkti peatreener.

Endistest Tammekas tegutsenud inimestest on koondiste juurde kaasatud Norbert Hurt (noormeeste U16 koondise peatreener), Andrus Lukjanov, Ats Kutter ja Imbi Hoop (väravavahtide treenerid erinevate noortekoondiste juures) ning Kaarel Kallandi ja Kaspar Kaldoja, kes on noortekoondiste juures ametis vastavalt füsioterapeudi ja arstina.

Treenerite koolitaja ja naistekoondiste kehalise ettevalmistuse treenerina töötab jalgpalliliidus Eneli Kutter (end. Vals), Premium liiga ja Esiliiga arendusosakonna juhatajana on aga ametis Tammeka endine tegevjuht Veiko Soo.

Tammeka juhatuse liige ja tehniline juht Ken Viidebaum tõdes, et nõnda nagu neil on hea meel mängijate üle, kes teenivad koondisekutse, on klubil äärmiselt hea meel ka treenerite ja teiste ametnike üle, kes kutsutakse jalgpalliliidu juurde tööle.

„See näitab, et oleme klubis suutnud luua keskkonna, kus inimene on saanud ennast teostada ja oma hea tööga silma jääda. Edukad, haritud ja oma tööd professionaalselt tegevad treenerid ja ametnikud on meie visiitkaart ning peegeldavad klubi väärtushinnanguid ja filosoofiat ka väljapoole,“ ütles Viidebaum.