Alates 2015. aasta suvest on Tammeka treening- ja võistlusvarustuse müügipunkt Lõunakeskuse Sportland. Tartu suurimas Sportlandi kaupluses on müügil kõik tooted, mida varem sai osta Tammeka kontorist või e-poest. Uudisena saavad riided pealetrüki vajadusel kohe – võistlusnumbrite ja mängijanimede trükki teostab samas Lõunakeskuses asuv T-shirt Store. Samuti pakutakse Sportlandis Tammeka vaba aja kollektsiooni tooteid pusadest t-särkideni ning hooajalisi kaupu nagu talvised spordimütsid.

Tammeka treening- ja võistlusvarustuse hinnakiri 2016. aasta augusti seisuga. Tooted on müügil Tartu Lõunakeskuse Sportlandis.
Tammeka treening- ja võistlusvarustuse hinnakiri 2016. aasta augusti seisuga. Tooted on müügil Tartu Lõunakeskuse Sportlandis.

Tammeka_Sportland_2016VIIS PUNKTI: KUIDAS OSTA TAMMEKA VARUSTUST SPORTLANDIST?

  1. Sportlandis on müügil kõik seni e-poes müügil olnud varustus: laste ja teismeliste võistlussärgid, pusad, kilekad, kedrad jne.
  2. Kui sobivat suurust pole parasjagu väljapanekust ei leia, küsige teenindajalt – kõik suurused peavad kokkuleppe kohaselt Sportlandis saadaval olema!
  3. Kõikidele toodetele, millel on see nõutav, on Tammeka vapp juba peale trükitud.
  4. Toodete eest tasumine toimub Sportlandi kassas nagu mistahes muu kauba puhul.
  5. Tooted, millel tuleb lapse nimi ja võistlusnumber peale trükkida, tuleb peale Sportlandi kassas tasumist viia T-shirt Store’i. (NB! Et vältida kattuvaid numbreid, palume mängijanumbri osas tutvuda oma lapse treeninggrupi lehega, kus võib see kirjas olla, või küsida vastavat infot treenerilt.)
  6. T-shirt Store’i müüja küsib vajaliku info ning teostab pealetrüki. Trükitöö eest tasumine toimub eraldi T-shirt Store’i kassas.

Tammeka silmapaistvaid noori aitab tunnustada Sportland