Jalgpallihooaeg on jõudnud augustikuusse ning aeg on vaadata, kuidas läheb Eesti meistrivõistlustel Tammeka tüdrukutel. Tänavu on Tammekat meistrivõistlustel esindamas U17, U13 ja U11 tüdrukud ning Naiste Teises liigas mängimas Tammeka II naiskond.

Tartu JK Tammeka (T-01) / Tüdrukute U17 liiga / peatreener Maria Sootak

U17 vanuseklassis mängivad Tammeka tüdrukud on üheksa mängu järel turniiritabelis hoidmas kohta viimasel tabelireal. Seni pole suudetud meistrivõistlustel punktiarvet avada ning ka väravatevahe on 10:59. Kuid pead ei tasu norgu lasta, hooaeg on alles poole peal ning teises pooles võib vastastelt punkte napsata küll.

Enim mänge: Sandra Lubi, Laura Movits – 9 mängu, Regina Lee Pertmann, Laura Pau, Daisy Toim, Margot Laan, Merily Jüris – 8 mängu.

Suurimad väravakütid: Andrea Jagur, Tuuli Tasa, Merly Käblik – 2 väravat.

Tüdrukute U17 meistrivõistluste turniiritabel. Allikas: jalgpall.ee

Tartu JK Tammeka (T-05) / Tüdrukute U13 liiga / peatreener Sirje Roops

Tammeka ’05 tüdrukud on meistrivõistlustel mängimas U13 II alagrupis ning hetkel hoitakse kaheksa mängu järel kolmandat kohta. Seniste mängudega on kogutud kolm võitu, viigistatud üks mäng ning neljal korral vastaste paremust tunnistatud.

Suurimad väravakütid: Carola Erik – 3 väravat, Hanna Pihu – 2 väravat.

Tüdrukute U13 II alagrupp. Allikas: jalgpall.ee

Tartu JK Tammeka II (N) / Naiste Teine liiga / peatreener Sirje Roops

Naiste Teises liigas on peatreener Sirje Roopsi juhendamisel mängimas Tartu JK Tammeka II naiskond. Meistrivõistlustel on peetud kümme mängu ning saldo on kolm võitu, üks viik ja kuus kaotust. Hoolimata sellest, et vastaste paremust on kuuel korral tunnistatud, on väravatevahe positiivne – 26:24.

Enim mänge: Pille-Riin Jõudna – 8 mängu, Maria Kilk, Krista Freimann, Laura Emily Rilanto – 7 mängu.

Suurimad väravakütid: Krista Freimann – 4 väravat, Diana Klavan, Anete Treier, Renate-Ly Mehevets – 3 väravat.

Naiste Teise liiga tabeliseis. Allikas: jalgpall.ee