Tahad õppida uusi jalgpallitrikke? Tahad mängida vutti koos Tammeka meeskonna või naiskonna parimate jalgpalluritega? Tahad autogrammi oma lemmikutelt? Tahad ägedat seiklust endale ja oma jalkasõpradele!

Tartu Konsumid ja Maksimarketid ning JK Tammeka kingivad ühele noorele kuni 17-aastasele jalkafännile ning tema sõpradele unistuste trenni! Selleks, et osaleda unistuste trenni loosis või võita ägedaid lisaauhindu, palume täita osalusvormi. Ootame täidetud osalusvorme kuni 21.6 kell 12!

KAMPAANIA PEAAUHIND

  • Kampaania võitjale ja tema kutsutud treenikaaslatele või sõpradele korraldavad JK Tammeka treenerid ühistreeningu koos lemmikuks valitud Tammeka meeskonna või naiskonna mängija(te)ga. Trenn toimub kokku lepitud ajal Sepa jalgpallikeskuses, pikkusega kuni 30…45 minutit, ning selle koostamisel arvestatakse võitja või tema vanemate ning osalevate mängijate soovide ja võimalustega.
  • Lisaks kingivad Tartu Konsumid ja Maksimarketid ning JK Tammeka võitjale tema soovitud suuruses ning nime ja numbriga uhiuue JK Tammeka noorte võistlussärgi. Kõikidele osalejatele kingitakse ka lemmikjalgpalluri autogrammikaardid!
  • JK Tammeka jäädvustab unistuste trenni fotos ja videos ning võitja saab endale ja sõpradele mälestuseks ägedad fotod ja lühifilmi.

LOHUTUSAUHINNAD: Kõikidele “Unistuste trenni” kampaaniast osa võtnutele kingime ägedaid meeneid!

AJAKAVA: Ootame täidetud osalusvorme kuni 21.6 kell 12. Loosimine toimub 21.6. Unistuste trenn toimub kokku lepitud ajal juunis või juulis.

LISAINFO: eerik@jktammeka.ee

Häid jalkaelamusi! – JK Tammeka ja Tartu Tarbijate Kooperatiiv TÜ