Milline on Tammeka ning Sepa jalgpallikeskuse laste ja noorte unistuste staadion? Laupäeval, 23. septembril Sepa jalgpallikeskuses toimunud m2-festivalil korraldas JK Tammeka koostöös copy.ee-ga joonistusvõistluse, kus palusime lastel visandada oma unistuste palliplatse, mänguväljakuid ja spordikeskuseid. Fantaasiarikkaimad ja põnevaimad tööd saavad nüüd pärjatud copy.ee auhindadega!

Võitjad saavad oma kinkekaardid kätte reede õhtul Tamme staadionil toimuva Premium liiga matši Tammeka-Nõmme Kalju kassast kell 18.30-20.15 või kokkuleppel muul ajal (kalle@jktammeka.ee, tel 53421824).

Madli Ann joonistas Tammeka tulevast klubihoonet, mis on tammede järgi nime saanud klubile sobilikult tõru-kujulise katusega. copy.ee premeerib Madli Anni kinkekaardiga – A3 Trio kalender oma pildiga!
On vähe teada fakt, et kunstmuru võib olla tegelikult mistahes värvi, mitte ainult rohevalge. Railis Merenäkk aga teab seda ja joonistas meile juba järgmise Sepa kunstmuruväljaku eskiisi. copy.ee premeerib Railist kinkekaardiga – A3 Trio kalender oma soovitud pildiga.
“Olivia, Emmega” tegi meile tõelise UNISTUSTE STAADIONI, kus on lisaks klassikalisele palliplatsile ka veejalgpalli ala (eriti mõnus suvel!), ent platsid ka tennise ja sulka mängimiseks. Lisaks veel üks veenurk (kui on eriti palav suvi!) ning kohad, kust saab colat, jätsi ja porgandeid!! copy.ee premeerib Oliviat kinkekaardiga – A3 fotolõuend oma soovitud pildist.
Ega me päris täpselt ei teagi, mis Robertil siin toimub, aga kindlasti leidub siin lastele vahvaid mänguplatse ja loodust parasvöötmest troopikani. Super! copy.ee premeerib Robertit kinkekaardiga – A3 fotokapa oma soovitud pildist.
Greta Kovaltšuki töö on peaaegu nagu aerofoto meie Sepa jalgpallikeskusest – olemas on kaks jalkaplatsi, tribüün ja laste mänguväljak. Täpse töö eest anname Gretale ka vahva auhinna. copy.ee premeerib Gretat kinkekaardiga – A3 fotokapa oma soovitud pildist.
Ning lõpuks ei pea unistuste staadion asuma üldse siin, meie Eesti parasvöötmes. Mirell-Maria Mesi visandas ühe mõnusa Kariibi mere või Aafrika jalgpallikeskuse, kus palli mängitakse sooja mere rannal, otse palmide all! Kas väljaku lilla toon tuleneb sellest, et see on tehtud Skittles’i kommidest, me veel täpselt ei tea… copy.ee premeerib Mirell-Mariat kinkekaardiga – A3 fotolõuend oma soovitud pildist.

JK Tammeka ja klubi kauaaegne trükipartner copy.ee tänavad kõiki osalejaid. Ühtlasi kutsume kõiki osa võtma meie reedeõhtusest Premium liiga matšist Tammeka vs Nõmme Kalju. copy.ee üllatusi ja auhindu jätkub ka sellesse vahvasse jalkaõhtusse:

https://www.facebook.com/events/306313826504625