Eesti suurima ühisrahastuskampaania toel rajatud Sepa jalgpallikeskus saab katusega tribüüni. Projekti teostudes on jalgpallikeskuses 500-kohaline tribüün koos enam kui 3000-ruutmeetrise katuse ning tuult tõkestavate taga- ja külgseintega. Ehitustööd algavad augustis. Katusega tribüün avatakse tänavusel m2-festivalil laupäeval, 23. septembril.

“Katusega tribüün on JK Tammeka ning klubi partnerite panus kogukonna ja spordisõprade heaollu,” selgitab Tammeka ja Sepa Jalgpallikeskuse tegevjuht Kristjan Tiirik. “Tuule- ja vihmavarju pakume Sepal edaspidi nii fännidele, pereliikmetele kui noortele sportlastele.”

Tegevjuhi teatel teenindas Sepa jalgpallikeskus esimese tegevusaastaga sada tuhat külastajat ning võõrustas halva ilmaga nii rahvusvahelisi noorteturniire, Premium liiga matše kui heategevusüritusi.

Tribüüni katuse väljaehitamise eelarve on 70 000€. Töid toetavad Tartu linn, Eesti Jalgpalli Liit, MTÜ Jalgpallikool Tammeka ja erinevad Tartu ettevõtted.

Täiendavalt soovib klubi välja ehitada ka tribüüni elektri- ja helisüsteemi, diktori ja meedia töökohad, autasustamise ja tualettide ala. Neid töid on võimalik toetada, soetades tribüünil nimelise istekoha või tribüüni nimeõiguse.

Sepa jalgpallikeskus rajati 2015-2016 Eesti spordi suurima ühisrahastuskampaania toel. Disainistuudio Neway loodud www.jalgpallikeskus.ee keskkonnas sai igaüks osta endale virtuaalse ruutmeetri uuest staadionist ja toetada sellega tuhandete Tartu noorte jalgpallurite unistusi. Keskuses on tänaseks toimunud näiteks Eesti suurim EM-finaali ühisvaatamine, kõrgeimatasemelisim noorteturniir Sepa Elite Cup, Premium liiga matšid ja heategevuslik jalgpallifestival Roosa Jalgpall.

Rohkem infot on saadaval Sepa katusega tribüüni erilehel: http://jalgpallikeskus.ee/katus-peale.

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/08/Tribüün_vaade-10-1024x478.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/08/Tribüün_vaade-10-150x150.jpgEerik ParvitsKLUBISEPA JALGPALLIKESKUSEesti suurima ühisrahastuskampaania toel rajatud Sepa jalgpallikeskus saab katusega tribüüni. Projekti teostudes on jalgpallikeskuses 500-kohaline tribüün koos enam kui 3000-ruutmeetrise katuse ning tuult tõkestavate taga- ja külgseintega. Ehitustööd algavad augustis. Katusega tribüün avatakse tänavusel m2-festivalil laupäeval, 23. septembril. “Katusega tribüün on JK Tammeka ning klubi partnerite panus kogukonna ja spordisõprade...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal