Pühapäeval tehti Sepa jalgpallikeskuses algust tänavuse Tammeka Juunior Cup noorteturniiriga, kui võidukarikat asusid jahtima U14 vanuseklassi poisid. Kaheksa võistkonna konkurentsis osutus parimaks koduplatsil mänginud Tammeka Sinine.

Alagrupiturniiril alistas Tammeka Sinine esmalt Tammeka Valge 5:1. Teises voorus võideti FC Otepääd 2:0 ja kuigi viimases alagrupimatšis tunnistati Saku Sportingu 2:1 paremust, pääseti poolfinaali, kus mängiti 4:0 üle Nõmme Kalju.

Finaalis madistati taas Saku poistega ning tulemusega 1:0 võeti magus revanš ja koos sellega ka võidukarikas.

Lisaks Sinisele ja Valgele (kes pidi alagrupis tunnistama ka Saku ja Otepää paremust) esindas Tammekat ka U13 võistkond, kes suutis alagrupis lisaks kaotustele Merkuur-Juuniorile ja FC Heliosele välja võidelda 0:0 viigi Nõmme Kaljuga.

Lõpuks jäi Valge ja U13 vahel välja jagada seitsmes-kaheksas koht. Normaalajal värvaid ei löödud, penaltiseerias osutus aga 5:4 paremaks Tammeka U14 Valge.

Tammeka Juunior Cup jätkub eeloleval laupäeval-pühapäeval. 24. märtsil annavad pallile pihta U13 poisid (A ja B tase) ning pühapäeval U12 poisid (A ja B tase).