• Tule trenni!
 • Tere tulemast Tammekasse!
 • Mida on vaja esimesel treeningul?
 • Eesti koondislase Frank Liivaku nõuanded

Treeningutele registreerimise vorm

 • Palume täita ja teele saata alloleva vormi, et Jalgpallikool Tammeka saaks pakkuda Teie lapsele sobiva treeninggrupi ja -ajad. ESIMENE TREENINGKUU ON TUTVUMISEKS TASUTA!
 • Laps

 • Lapsevanem/eestkostja

 • Vormi esitamise järel võtab Jalgpallikool Tammeka Teiega ühendust kahe tööpäeva jooksul.
 

Kinnita vorm

Täiskasvanud trenni tulla soovijatel palume täita harrastajate ankeedid: mehed, naised.

Esimene treeningkuu on tutvumiseks tasuta. Treeningtasude, lepingute ja soodustuste ning klubi kodukorra kohta loe lähemalt leheküljelt “Lepingud & arveldused”Küsimuste tekkimisel võib otse ühendust võtta sobiva vanusegrupi treeneriga.

POISID

POISID JA TÜDRUKUD

TÜDRUKUD

TÄISKASVANUD HARRASTAJAD

KOOLIGRUPID

Viie- ja kuueaastased vutimehed mängivad treenerite ja mentorite vastu vutti
Viie- ja kuueaastased vutimehed mängivad Tammeka meeskonnast ja naiskonnast külla tulnud suurte sõprade vastu vutti

Tammeka pakub sõbralike, kvalifitseeritud ja jalgpalli armastavae treenerite käe all mitmekülgseid jalgpallitreeninguid 4…16-aastastele lastele Tartu eri staadionitel ja spordisaalides. Lisaks noortegruppidele on meil isade, emade ehk harrastajate treeninggrupp.

Lisaks treeningutele ja võistlustele korraldab klubi oma liikmetele vahvaid mängu- ja perepäevi ning laagreid. 2016. aasta suveks valmis Tammeka eestvedamisel ka uus, tipptasemel Sepa treeningkeskus, mis avati Eesti suurima jalgpalli EM-finaali ühisvaatamisega. Ootame ka teie peret Tammekasse!

Esimene treeningkuu on tutvumiseks tasuta. Treeningtasude, lepingute ja soodustuste ning klubi kodukorra kohta loe lähemalt leheküljelt “Lepingud & arveldused”.

site_tuletrenni1

Kui laps tuleb esimest korda Tammeka trenni, on hea teada, et…

 1. Jalgpalli erivarustust ei pea kaasa võtma. Piisab tavalisest spordiriietusest ning -jalanõudest. Kindlasti soovitame riietuse valikul jälgida ilma. Kui on võimalik, et ilm läheb jahedaks, palume lapsele kaasa anda midagi soojemat, mida ta saab vajadusel ära võtta.
 2. Kaasas võiks olla joogipudel.
 3. Palli olemasolu korral võiks kaasas olla pall.
 4. Kindlasti tasub kaasa võtta HEA TUJU! 🙂

Ülaltoodu on mõeldud eeskätt kõige noorematele trennipoistele ja -tüdrukutele. Selles vanuses on esmatähtis jalgpalli tundma õppimine ja lõbusas seltskonnas mängimine. Treeningute pikkuseks on kõige nooremates vanusegruppides üks tund ning välihooaeg kestab oktoobri-novembrini, misjärel toimuvad treeningud sisehallides.

Tammekas on jalgpalluriteed alustanud mitmed Eesti koondislased, teiste seas ka hiljem Hollandi, Itaalia ja Hispaania klubides pallinud Frank Liivak.

Vaata, mida ütleb Frank tänapäeva noortele tartlastele Tammeka, jalgpalli ja sportimise kohta:

Kuidas jõudis Frank Liivak jalgpalli juurde ning mis on tema arvates edu saavutamiseks oluline:


site_tuletrenni2