plakat finalllAlates eelmisest sügisest ergutavad Tammeka esindusmeeskonna mänge JK Tammeka tantsutüdrukud. Enne peagi algavat Premium liiga hooaega korraldavad tantsutüdrukud 29.veebruaril tantsijate vastuvõtu, et enda ridadesse uusi liikmeid saada. Tantsutüdrukutega on liituma oodatud kõik säravad neiud vanuses 16-25 aastat, kes soovivad tantsida mõnusas seltskonnas, ergutada ägedaid jalgpallureid ning osaleda muudel esinemistel ning võistlustel.

Tantsutüdruk Getter Silm, kes on grupis tantsinud selle loomisest saadik, on väga rahul, et Tammeka tantsutüdrukutega liitus.

IMG_6611“Juba esimese trenni möödudes tundsin, et olen leidnud endale õige koha. Tantsutüdrukutega liitudes ei tundnud ma sealt kedagi, nüüd aga on minu ümber tohutult palju uusi ning häid inimesi, kelleta ma poleks see, kes ma praegu olen. Kui sa oled elurõõmus ja ihaldad lavasid vallutada ning ergutada Tammeka jalkamänge, siis on just meie seltskond Sulle õige valik!

Ma ei ole veel kordagi trennist lahkunud halva enesetunde või meeleoluga. Isegi, kui pole üldse viitsimist trenni minna, mõtled sellele, et seal on head sõbrad ning hea tuju on garanteeritud – see on kindel!”

Tammeka tantsutüdrukute avatud treening toimub esmaspäeval, 29. veebruaril kell 19.00 Tamme staadioni võimlemissaalis ning on kõigile TASUTA. Kohal võiks olla 10-15 minutit varem ning kaasa võtta mugavad trenniriided, vesi ning hea tuju.

Vastuvõtule saab registreerida järgmisel lingil: https://docs.google.com/form//1YPquvXSf5AS75IHMmleVn4KUgpDHM1vIeqdNJAnRtps/viewform

Küsimuste tekkimisel kirjuta aadressile tammekatydrukud@gmail.com või Tammeka tantsutüdrukute facebooki postkasti: www.facbook.com/tammekatydrukud.

Et tavapäraste trennide kohta rohkem aimu saada, avaldasid tantsutüdrukud tuleva vastuvõtu puhul ka video.