Premium Liiga tabelis 4. kohta hoidev Tammeka pidi Sepa staadionil vastu võtma valusa kaotuse FC Kuressaarelt!

Tammeka pidas täna Premium Liiga 12. vooru kohtumise ning vastamisi mindi FC Kuressaarega. Viimase omavahelise kohtumise võitis Tammeka, kui oldi saarlaste kodustaadionil nendest 4 vastuseta  värava jagu üle.

Tammeka peatreener nentis enne tänast mängu, et Kuressaare on oma mänguplaani muutnud ning viimane mäng tõi neile ka edu, kui võideti Tallinna Kalevit. Tammeka kaitsemängija Silver Grauberg lubas, et publiku toetusega püütakse Kuressaare ka seekord murda, kuid ümmargusel jalgpallil olid omad mõtted.

Juba 20.-ndaks mänguminutiks oli Tammeka 2:0 kaotusseisus, kui 9. minutil lõi värava Tõnis Koppel ning 20. mänguminutil lisas oma osa ka Sander Laht.

Mängu 75. minutil suutis Tammeka mängija Mart Paul Preiman lüüa ühe tagasi ent sellest ei piisanud.

Tahan vabandada pealtvaatajate ees valusa kaotuse eest, me kõik oleme löödud ja ei suuda uskuda. Me jäime kohe mängu alguses 0-2 kaotusseisu, mis on lubamatu, omasime ise ka häid võimalusi, aga kui ära ei löö, siis ei olegi võimalik tagasi tulla. Ei suuda ise ka uskuda, mis just juhtus.

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2018/05/1A2A5893-1024x683.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2018/05/1A2A5893-150x150.jpgJalgpallikool TammekaESINDUSMEESKONDINTERVJUUDSEPA JALGPALLIKESKUSUUDISEDPremium Liiga tabelis 4. kohta hoidev Tammeka pidi Sepa staadionil vastu võtma valusa kaotuse FC Kuressaarelt! Tammeka pidas täna Premium Liiga 12. vooru kohtumise ning vastamisi mindi FC Kuressaarega. Viimase omavahelise kohtumise võitis Tammeka, kui oldi saarlaste kodustaadionil nendest 4 vastuseta  värava jagu üle. Tammeka peatreener nentis enne tänast mängu, et...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal