Tammeka_Tortuga_3m_b2nner

JK Tammeka ja Tortuga Travel kuulutavad välja suure Tammeka reisimängu. Kampaania viiakse läbi klubi 2017. aasta Premium liiga kodumängudel ning selle peaauhinnaks on 1000€ soojamaareis Tortuga Travelilt. Ühise ettevõtmise eesmärgiks on kasvatada Tammeka kogukonnatunnet ja tuua tribüünidele rohkem pere- ja sõpruskondi.

“Spordile on mõnus kaasa elada koos sõpradega, samuti nagu reisida,” selgitab JK Tammeka kommertsjuht Kalle Paas. “Uudse reisimänguga pakumegi meie kogukonnale kahte head asja korraga.” Tema sõnul on oodatud reisimängust osa võtma Tammeka noormängijad, nende emad ja isad, õed-vennad, ning kõik fännid ja toetajad.

JK Tammeka kommertsjuhi selgitusel tuleb reisimängus kaasa löömiseks külastada Tammeka Premium liiga kodumänge ning võtta kassast seda tõendav eritempel. Tempel lüüakse reisimängu templikaardile, mille saab samast tasuta. Ühe mängu külastamine annab ühe templi ja neli templit juba ühe hääle loosimisel. Täidetud ehk nelja templiga kaart tuleb postitada kodumängult leitavasse loosikasti. Suure reisimängu võitja loositakse septembris, JK Tammeka perepäeval.

Tortuga_Mihkel_Piho_1
Vutistaadioni tribüünidelt soojale maale! Tammeka reisimängust kutsuvad spordisõpru osa võtma klubi kommertsjuht Kalle Paas ja Tortuga Traveli müügijuht Mihkel Piho.

“Meie sooviks on, et meie klient tuleks reisilt tagasi täis positiivseid emotsioone ja rõõmu,” kirjeldab Tortuga Traveli müügijuht Mihkel Piho. “Kuna positiivseid emotsioone pakub ka JK Tammeka oma tööga noorte spordis ja Premium liigas, põhineb meie koostöö ühistel väärtustel.” Piho sõnul soovib Tortuga Travel, et nende kliendid saaksid selle vähese aja, mil on võimalik puhkust nautida, puhata täisväärtuslikult ja tuua põhjamaisesse kargusesse positiivsust ja ohtralt elamusi kaugete maade kohta.

Tortuga Traveli reisipakkumisi vaata www.tortuga.ee.

reisim2ng
Reisimängus osalemiseks kogu kodumängudelt templeid kampaania templikaarti

tortuga_logoKAMPAANIA REEGLID

  • Kampaania kestab 3.3.2017-11.9.2017.
  • Kampaanias osalemiseks tuleb koguda Tammeka Premium liiga kodumängudel kampaania templeid kampaania templikaardile ning postitada nelja kampaania templiga ja kontaktandmetega kampaania templikaart Tammeka Premium liiga kodumängul kampaania postkasti.
  • Templi võib templikaardile lüüa vaid MTÜ Jalgpallikool Tammeka poolt volitatud isik.
  • Üks inimene võib koguda samal ajal templeid ühele templikaardile ning võtta ühelt kodumängult ühe templi.
  • Templeid saab koguda kokku 16 Tammeka Premium liiga kodumängul ehk üks osaleja saab koguda maksimaalselt 16 templit ja osaleda loosimises maksimaalselt nelja häälega.
  • Peaauhinna loosimine toimub hiljemalt 31.9.2017.
  • Kampaaniat korraldab MTÜ Jalgpallikool Tammeka.
  • Kampaania peaauhind on 1000€ väärtuses reisiteenuseid Tortuga Travelilt. Teenuste täpse sisu lepivad kokku kampaania võitja ja Tortuga Travel. Teenuseid saab kasutada kuni 31.5.2018. Kampaania peaauhinda ei väljastata rahas.
  • Kampaania korraldaja jätab endale õiguse muuta kampaania reegleid.