Üheskoos Tartu Konsumite ja Maksimarketitega viis Tartu JK Tammeka läbi kampaania, mille käigus loositi välja “Unistuste trenn”. Kampaania võitjale ja tema sõpradele korraldab JK Tammeka ühistreeningu koos lemmikuks valitud Tammeka meeskonna või naiskonna mängija(te)ga. Lisaks kingitakse võitjale uhiuus JK Tammeka noorte võistlussärk.

Tartu Jalgpallikool Tammeka ja Tartu Tarbijate Kooperatiiv sõlmisid mai lõpus kolmeaastase koostöölepingu Tartu noorte jalgpalli edendamiseks. Koostöö raames hakkavad Tammeka noorjalgpallurid võistlema Coop Konsumi ja Maksimarketi logosid kandvates spordiklubi särkides. Coop Tartu Tarbijate Kooperatiiv on üks Tartu juhtivaid jaekaubandusettevõtteid, millele kuulub 7 Konsumit, 3 Maksimarketit ning 12 A&O kauplust.

KAMPAANIA PEAAUHINNA “UNISTUSTE TRENN” VÕITJA

“Unistuste trenni” peaauhinna võitja loosisid 21. juunil välja Tammeka naiskonna mängija Reti Mänd ja esindusmeeskonna mängija Kevin Rääbis. Kampaania võitjaks osutus 14-aastane MARGOT LAAN, kelle lemmikmängijaks on Kevin Rääbis. Ühistreening Margoti, Kevini ja teiste tammeklastega toimub juba lähinädalatel ning JK Tammeka jäädvustab selle nii fotodel kui lühifilmina.

KAMPAANIA LOHUTUSAUHINNA COOPI JOOGIPUDELI VÕITJAD

Angela Sööt Kaspar Kukk
Emma Treiberg Elisabeth Laisaar
Artur Jõgar Riko Raimond Kubja
Martin Aruoja Liisi Lillevald
Lennart Reppo Markus Ruber
Kertu Mugu Maarius Künnarpuu
Richard Toom Kevin Burov
Omar Piho Ron Kregor Kadak
Johannes Petmanson Keitlin Meribel Mägi
Kristjan Koort Kevin Laurisoo

KAMPAANIA LOHUTUSAUHINNA COOPI BUFFI VÕITJAD

Martti Vihlver Joonas Rasva Rome Tamme
Joosep Olle David Heidemann Raiko Randlahe
Artur Parma Romeo Peetsmann Merily Jüris
Laurits Õunpuu Katriin Rodi Karl-Erik Leppik
Markus Leppik Anre Uleksin Markus Karu
Raiki Mänd Steven Toomemäe Kren Saimon Kadak
Aleksander Eichenbaum Jarmo Link Kristofer Tehver
Oliver-Sten Parik Joosep Hiob Jürgen Järveküla
Kermo Uusleer Mattias Kivisto

Kampaania lohutusauhindu on võimalik kätte saada Tammeka kontorist (Tamme pst. 1) või esindusmeeskonna kodumängudel piletikassast. Tutvu Tammeka esindusmeeskonna mängukalendriga!

Tartu Konsumid ja Maksimarketid ning JK Tammeka tänavad kõiki kampaanias osalenuid ning soovivad kõigile meeleolukat jalkasuve!