Täna pidasid 433 pealtvaataja ees lahingu kodustaadionil mänginud Tartu JK Tammeka ning neile külla sõitnud Pärnu JK Vaprus. Mängu eel hoidis Pärnu JK Vaprus Premium Liiga tabeli viimast kohta ning Tammeka paiknes esinelikus.

Tammeka ning Pärnu Vapruse vaheline esimene kohtumine lõppes 1:0 Tammeka võiduga Pärnu kodustaadionil

Mängu alustas suurepärase minekuga Tammeka, kui juba 3. minutil suutis Andre Paju filigraanselt kannaga ära realiseerida paremalt äärelt tulnud madala tsenderduse värava ette. Pärast avaväravat haaras ohjad enda kätte Vaprus, kellele tuli mitmeid võimalusi ning domineeris selgelt tervet esimest poolaega. Suurepärast mängu tegi ka Vapruse särgis mänginud Sarapuu, kes toetas hästi Vapruse rünnakuid ning oli ka ise mitmel korral väravaees ohtlik. Olenemata mitmetest võimalustest, esimesel poolajal väravalisa lüüa ei suudetud ning poolaja järel seis endiselt 1:0

Teine poolaeg algas taaskord täie rauaga Tammeka poolt, kui juba 1. minutil tuli teise poolaja esimene värav! Taas paremalt äärelt hea sööt ning Koskor suunas palli ilusti taha nurka! See tabamus viis Koskori Premium Liiga väravatelööjate edetabelis jagama 2. ja 3. kohta Debelkoga, kellel mõlemal 7 tabamust.

Vaid mõned minutid hiljem tegi seni head mängu näidanud Sarapuu Vapruse karistusalas vea Paurile ning kohtunik otsustas kindlameelselt anda penalti! Endine Pärnakas, Tauno Tekko asus pallitaha ning suunas palli kindlalt paremasse alla nurka. Vastaste väravavaht küll aimas suuna, kuid siiski ei ulatunud pallini.

Vaprus jäi juba 2. poolaja alguses kiirelt 3:0 taha ning oli vaja teha mängupildis korrektuure. Selgelt mindi ründama ning see tõi ka mängu edu! 59. minutil lõi vahetusest sekkunud Mõtt värava Tammekale. Vapruse suur surve peale väravat ka jätkus ning nii juba 9 minutit hiljem vilistas kohtunik Vapruse kasuks penalti, mille realiseeris kindlalt Sõerde.

Vaprusel oli kaotuste seeria lõpetamiseks mitmeid häid võimalusi kuid ebaõnne tõttu ei tulnud Vaprusele viigiväravat! Seevastu mängu viimastel minutitel elavnesid ka Tammeka poolehoidjad! Viimastel minutitel oli staadioni atmosfäär fenomenaalne ning selle tänuks fännidele, lõpetas Mart Paul Preiman mängu Tammeka 4.nda tabamusega!

Silver Grauberg

See, mis siin väljakul toimub on väga võimas! Loodan, et inimesi tuleb järjest juurde, sest väljakul on tunda tõeliselt fännide toetust ning kindlasti aitas see kaasa ka viimasele väravale! Kahjuks aga tänase mänguga omaltpoolt rahul ei saa olla, sest olid tõelised keskendumisprobleemid, millest sündisid ka kodustaadionil meile löödud 2 väravat! Kuid võiduga võib alati rahul olla!