Tammekal on enne suvepuhkust veel viimased katsumused, kui kaks korda järjest mängitakse valitseva meistri FC Floraga. Esimene kohtumine võõrsilväljakul kahjuks kaotati 3:1 ent eesoleval kolmapäeval on võimalik vead parandada.

Kui tänavusel hooajal tehti algust Premium Liigaga, siis esimesed voorud pidid suure pakase tõttu lükkuma edasi ning nii tõsteti 1. vooru kohtumine Tartu Tammeka ning FC Flora vahel Juuni kuusse. Nii sattus olukord, kus Tammeka ning Flora kohtuvad nädala jooksul omavahel kaks korda.

Esimene vaatlus peeti A Le Coq arenal, kus pingelises mängus suutsid tallinlased 80. mänguminutil oma paremuse maksma panna. Rohesärke oli tribüünile kogunenud mõnisada ning omadele avaldati toetust. Just see jäi Tammekal puudu, kuid järgnev mäng peetakse sinisärkide kodustaadionil, kus on ees ootamas soe kodupublik.

Tammeka treenerid ning ka mängija Tristan Koskor aga tunnistasid, et eelmisest mängust ning Flora mängupildist tulenevalt on õpitud, kuidas lahti muukida Flora väravasuu ning võidupunktid koju jätta. Kolmapäeval on aga aeg teooria rakendada praktikasse ning näidata filigraanset mängu.

Tartu Tammeka ning  FC Flora vaheline vastasseis leiab aset kolmapäeval, kell 19:30 Tamme staadionil. Väravad avatakse tund enne avavilet. Täispilet mängule maksab 4€. (Üli)õpilastel/pensionäridel tuleb pileti eest välja käia 2€ ning Facebook attendiga samuti 2€. Alla 14-aastastel lastel ja Tammeka noormängijatel on priisissepääs.

 

Tammeka peatreener Kaido Koppel:
Kohtume taas Floraga, kellele võõrsilmängus kahjuks kaotasime. Kodus tahame teha vigadeparanduse. Tule staadionile ja aita oma poisid võidule!