Tammeka Juunior Cup 2018 jätkus Sepa jalgpallikeskuses U13 ja U12 turniiridega. Laupäevasel U13 turniiril saavutas Tammeka Sinine teise koha, pühapäeval U12 võistkondade seas osutus Tammeka Sinine I parimaks.

Tammeka U12 Sinine grupp Juunior Cupil

U13 jõuproovist võttis osas seitse meeskonda ning võitja selgus turniirisüsteemis. Esikoha saavutas kõik mängud võitnud FC Santos, teise koha medalid võtnud Tammeka Sinise saldosse kogunes neli võitu ja kaks kaotust. Tammeka Must teenis ühe võidu, ühe viigi ja neli kaotust, millega jäädi tihedas tabelis seitsmendale kohale.

U12 turniiril osales kuus meeskonda ning kolme võidu, ühe viigi ja ühe kaotusega teenis esikohakarika Tammeka Sinine I. Tabelisse kaks võitu, ühe viigi ja kaks kaotust kirjutanud Tammeka Sinine II oli neljas.

Paralleelselt tugevamate ehk A-taseme turniiridega peeti mõlemal päeval ka B-taseme turniire. U13 konkurentsis oli viie meeskonna seas parim Võru FC Helios, kõigis matšides vastaste paremust tunnistanud Tammeka Valge pidi leppima viienda kohaga.

U12 turniiril näitasid ülejäänud seitsmele konkurendile koha kätte aasta nooremad Nõmme Kalju 2008 poisid. Tammeka Valge sai kuuenda, Tammeka Annelinn seitsmenda ja Tammeka Must kaheksanda koha.

Eeloleval nädalavahetusel asutakse karikaid jahtima U11 (31. märtsil ) ja U10 (1. aprillil) vanuseklassides. Ka seal on mõlemale vanusele toimumas nii A- kui B-taseme turniir.