Eile mängis Tammeka esindusmeeskond kodusel Sepa staadionil Narva Transiga ning võttis võrdsete lahingust ühe punkti.

Premium liiga tabeliseis enne Tammeka ning Narva kohtumist oli tabeli esimeses otsas enneolematult tihe. Narva Transi ning Tartu vahel oli vaid üks punkt, millega hoidis Tammeka edu Narva ees. Mängust oli oodata kompromissitut võitlust, sest mängu võitja oleks olnud automaatselt 3. positsioonil liigatabelis ning edestanud sellega ka valitsevat meistrit, FC Florat.

Kuna panused mängus olid kõrgel, siis mängu esimene pooltund oli väga kinnine. Mõlemad meeskonnad olid ettevaatlikud ning proovisid võimalikult lihtsate lahendustega vastaste väravavõrku sahistada. Nii proovis Narva Trans lüüa eduväravat tsenderdustega ning Tammeka oma teada-tuntud tugevate kontratega.

Esimese värava lõi Narva Trans ning värava autoriks Dmitri Barkov. Mängu 41. minutil tuli äärest taaskordne ilus tsenderdus ning ei Akim Sairinen ega Mikhail Slashchev ei teadnud kumb seda palli peaks puhtaks lööma.

Teisele poolajale tuli Tammeka vastu aga hoopis teise hingamisega.

Tauno Tekko: Poolajal andis treener meile mõista, et niisama ei tule siin mängus midagi. Tuleb võtta jalad kõhualt välja ning teha tööd, sest ainult nii on võimalik mänge võita! Oma kodustaadionil peaksime selgelt paremini mängima

Teine poolaeg oli ärevaid hetki mitmeid ning nendeseas oli Narva Transi suluseisust löödud värav, Narva Transi treeneri ärasaatmine ning mitmed tulised võitlused.

Kõigest sellest hoolimata suutis mängu 85. minutil teha Kapar Paur filigraanse individuaalse soorituse pöörates palliga 4 mängija vahelt ning lüües tabloole 1:1 viigivärava!

Tauno Tekko: Üldises pildis oli Narva Trans selles mängus parem meid, sest kahjuks mingil põhjusel ei suutnud me tööle saada enda tavapärast kõrget pressi. Kuid lõpptulemus on super, sest sellisest kõvast mängust võtsime ikkagi ära ühe punkti! Usun, et see oli õiglane lõpplahendus mängule!

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2018/04/IMG_9832-1024x683.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2018/04/IMG_9832-150x150.jpgJalgpallikool TammekaESINDUSMEESKONDUUDISEDEile mängis Tammeka esindusmeeskond kodusel Sepa staadionil Narva Transiga ning võttis võrdsete lahingust ühe punkti.  Premium liiga tabeliseis enne Tammeka ning Narva kohtumist oli tabeli esimeses otsas enneolematult tihe. Narva Transi ning Tartu vahel oli vaid üks punkt, millega hoidis Tammeka edu Narva ees. Mängust oli oodata kompromissitut võitlust, sest...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal