Eile pidas Tartu JK Tammeka 2. kohtumise oma lähirivaaliga tabelis. Võitlus käis 4. koha eest liigatabelis ning seekordses vastasseisus pidid sinisärgid tunnistama vastaste 4:1 paremust.

Narvas peetud esimene poolaeg möödus üsna lahtise mänguna  ning väravavõimalusi oli mõlemale poolele. Võitlus palli domineerimise üle kestis sisuliselt mängu esimese väravani, mille autoriks Narva Transi ridadest Zakarliuka. 41. mänguminutil löödud värav aga ei tähendanud mängupildis suurt midagi ning mäng jätkus sama võitluslikult esimese poolaja lõpuni.

Teisel poolajal aga oli selgelt teravam Narva Trans, suutes lüüa Tammeka väravavõrku 4 väravat. Ühe väravaga vastas Tammeka ridadest Tristan Koskor, kelle poolt tuli ilus sooritus vasakusse alla nurka.

Tammeka kapten, Tauno Tekko

Esimene värav tuli vastaste töövõiduna, kui suudeti teha kiire kontrarünnak. Järgmised väravad olid juba pigem meie eksimuste tõttu ning vastased suutsid tekkinud võimalused väga oskuslikult ära kasutada. Loomulikult on tegemist pettumust valmistava tulemusega ent õnneks tuleb varsti uus võimalus vead parandada.

Järgmine mäng Tartu Tammekal juba eeloleval teisipäeval, kui kodusel Tamme staadionil minnakse vastamisi Viljandi Tulevikuga.