Tartu Tammeka U21 meeskond pidas täna Tallinnas oma 8. vooru kohtumise, kui vastamisi mindi FC Nõmme Unitediga. Tammeka järel 3. positsioonil asuvalt meeskonnalt suudeti võtta kodustaadionil 3 punkti!

Tammeka U21 sõitis täna Tallinnasse, et seal asuvas Männiku kunstmuruväljakul maha pidada Esiliiga B kohtumine FC Nõmme Unitedi vastu. Tammeka läks kohtumisele vastu paberil liidrina ent ka Nõmme United on eelnevalt näidanud väga head vormi. Sellest tulenevalt oli ees ootamas raske kohtumine mõlemile meeskonnale.

Tammeka U21 meeskonnale on kohaseks saanud väga kiire start ning ka sel korral ei jäänud see tulemata. Juba 2. mänguminutil suutis Mart Paul Preiman sahistada vastaste väravavõrku. Preimani värav jäi ka avapoolaja ainsaks väravaks olenemata võitluslikust ja emotsioonikast mängust.

Kui esimesel poolajal löödi vaid üks värav, siis teisel poolajal oli emotsioone juba rohkem. Nõmme lõi ka oma jao ning 57. minutil oli seis tablool 1:1. Seis püsis vaid kümmekond minutit, kui juba 75. mänguminutil lõi äsja Itaalias testimisel käinud nooruke Patrick Genro Veelma ära Tammeka võiduvärava. Sellega aga Patricku panus mängutuleuses ei piirdunud, sest mängu 4. lisaminutil suutis ta võtta ka oma  2. kollase kaardi, mis jätab ta järgmisest mängust Tallinna JK Legioni vastu vahele.

Kohtumine lõppes Tammeka 2:1 võiduga!

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2018/01/DSCF1321-1024x683.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2018/01/DSCF1321-150x150.jpgJalgpallikool TammekaTAMMEKA U21UUDISEDTartu Tammeka U21 meeskond pidas täna Tallinnas oma 8. vooru kohtumise, kui vastamisi mindi FC Nõmme Unitediga. Tammeka järel 3. positsioonil asuvalt meeskonnalt suudeti võtta kodustaadionil 3 punkti! Tammeka U21 sõitis täna Tallinnasse, et seal asuvas Männiku kunstmuruväljakul maha pidada Esiliiga B kohtumine FC Nõmme Unitedi vastu. Tammeka läks kohtumisele...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal