Täna toimus Sepa staadionil Esiliiga B mäng, kus vastamisi läksid tabeli teine ning viimane. Kohtumine algas aga traditsiooniliselt veidikene teisiti, sest Sten Reinkortile ulatas EJL poolne mänguinspektor Esiliiga B märtsi parima mängija tiitli!

Tammeka U21 ning Lasnamäe FC Ajaxi kohtumine algas täpselt nii, nagu tabeli esimese-otsa ning viimase kohtumine eeldatavasti algama peaks. Juba 2. minutil sai eelmise kuu parim mängija, Sten Reinkort ilusa söödu täpselt jalga ning hea esimese puutega keeras ta ennast väravavahiga üks-ühele, millest sündis esimene värav. Sellega oli otsustatud juba kogu mängu kulg, sest Ajaxi poolt ei tulnud ühtegi ohtlikku rünnakut Tammeka väravasuunas.

Reinkort näitas, miks tema vääris parima mängija tiitlit! Esimese 15 minutiga suutis ta vormistada kübaratriki, sahistades vastaste väravavõrku kolmel korral. Ka Andre Ojala lõi ühe kolli vastaste võrku ning seejärel lisas ka oma neljanda tabamuse Reinkort.

Kübaratrikiga sai hakkama ka Mart Paul Preiman ning omad tabamused lisas ka Artur Uljanov. Mängu lõppskoor jäi rekordiline 12:0!

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2018/04/CBM19386-1024x683.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2018/04/CBM19386-150x150.jpgJalgpallikool TammekaKLUBITAMMEKA U21UUDISEDTäna toimus Sepa staadionil Esiliiga B mäng, kus vastamisi läksid tabeli teine ning viimane. Kohtumine algas aga traditsiooniliselt veidikene teisiti, sest Sten Reinkortile ulatas EJL poolne mänguinspektor Esiliiga B märtsi parima mängija tiitli! Tammeka U21 ning Lasnamäe FC Ajaxi kohtumine algas täpselt nii, nagu tabeli esimese-otsa ning viimase kohtumine eeldatavasti...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal