Visand Tammeka "easy up" turniiritelgist
Kunstniku visand sellest, milline võiks Tammeka 3*3m turniiritelk välja näha

Reedel, 13. mail toimuval Tammeka 2vs2 mängupäeval algab kampaania Tammeka turniiritelgi soetamiseks. Kampaania eesmärk on soetada vähemalt üks kergelt lahti ja kokku pakitav varjualune või telk, mida anda kasutada Tammeka noortegruppidele turniirideks, kus puudub varjualune.

Klubi noortetöö metoodilise juhi ja füsioterapeudi Ott Meeritsa sõnul aitab turniiritelk tervist hoida ja võistluskogemusest rõõmu tunda ka kehva ilmaga. “Meie lapsed mängivad päevapikkuseid turniire mitmetel väljakutel, kus puudub mistahes varjualune, mis pakuks mängude vahel kaitset kuumuse või vihma eest. Ma näen, et korralik varjualune aitaks hoida tervist ja motiveeriks,” selgitas Meerits, miks otsustati kampaaniat teha just telgi soetamiseks.

Tammeka tegevjuht Kalle Paas ütleb, et ideed turniiritelgist on arutatud nii treenerite kui lapsevanematega.”Klubi inimesed on mitu aastat teinud juttu sellisest Tammeka telgist,” sõnas Paas. “Mõnikord on lapsevanemad ja treenerid laenanud Lõuna-Eestis toimuvateks turniirideks samatüübilisi Premium liiga telke. Need pole aga klubi värvides ja on ajaga amortiseerumas. On aeg mõelda ja tegutseda uue, paljudele rõõmu ja abi pakkuva lahenduse nimel.”

Kergelt paigaldatava varjualuse või telgi hind algab paarisajast eurost ning puuduv summa loodetakse kokku saada hiljemalt suve lõpuks mängupäevadel tehtavate annetuste ja klubi ühise panusega. Kampaania sihiks on osta vähemalt üks 3*3m varjualune või telk. Kui Tammeka turniiritelk parasjagu võistlustel pole, saab seda kasutada klubi 2vs2 mängupäevadel, perepäevadel, Premium liiga või Sepa Jalgpallikeskuse üritustel ja muudel sporti edendavatel ettevõtmistel.