Ott Meerits ja Andres Oper valmistamas ette eritreeningut Tammeka noortele Ränduri pubis.

Möödunud nädalal avanes Tammeka U17 Sinisel võistkonnal treenida Eesti koondise legendi Andres Operi käe all. Oper, kes on koondise kõigi aegade suurim väravakütt, andis klubi kutsel noortele eritrenni Sepa jalgpallikeskuses. Igapäevaselt töötab koondisesärgis 38 väravat löönud legend Inglismaal, noorteakadeemia treenerina.

“Meil on väga hea meel, et Andres Oper oli õhinaga nõus tulema U17 grupile treeningut läbi viima ja treeneritega vestlusringis osalema. Sellisel tasemel mänginud ja maailma tippmeeskondadele kamaluga väravaid löönud mängijaid pole Eestis palju ja tihtipeale on väikesed nipid just need, mis vastase edestamiseks vaja on,” räägib Tammeka füsioterapeut Ott Meerits, kes töötab Operiga koos Eesti rahvuskoondises. “Just see oli ka treeningut planeerides palve Operile – rõhk oleks selle maagilise lisaruumi tekitamisel läbi esimese puute ja avanemise, mida ta erinevate treenerite käe all ise õppinud on ja praegu Inglismaal akadeemias ja Eesti A-koondises ise mängijatele õpetab.”

“Leian, et selliseid trenne võiks rohkem olla, sest need on väga motiveerivad,” räägib treeningul osalenud Dominic Laaneots

“Jäin väga rahule, sest sellised trennid tulevad kasuks, kuna Oper on koondisetasemel väga pikalt mänginud ja tema käest sai nii mõnigi nipp ära õpitud,” räägib treeningul osalenud U17 koondislane Dominic Laaneots. “Sain vajalikke teadmisi, kuidas peaks ründaja kaitsest läbi murdma ja palju muudki. Leian, et selliseid trenne võiks rohkem olla, sest need on väga motiveerivad.”

Andres Oper sai klubilt ja keskuselt kingituseks nimelise istekoha Sepa jalgpallikeskuse tribüünil. NB! Ka Sinul on võimalik jäädvustada end Sepa jalgpallikeskuse nimeliste istmete galeriisse, toetades sel sügisel tribüüni katuse rajamist! Loe lähemalt: www.jalgpallikeskus.ee/katus-peale

VAATA GALERIID ANDRES OPERI KÜLASKÄIGUST TARTUSSE