kleeps_tammeka_premium_liiga

Jalgpallikool Tammeka Premium liigas mängiv esindusmeeskond on meie ligi 700 inimest treeniva spordiorganisatsiooni kõige nähtavam osa – lisaks Tamme staadioni peaareenil toimuvatele kodumängudele kaasnevad esindusmeeskonna mängudega ETV teleülekanded, ERR-i ja Postimees.ee veebiülekanded, teabe- ja maineaktsioonid Tartu linnas ja palju muud.

Jalgpallikool Tammeka on samas Lõuna-Eesti suurimaid jalgpalliorganisatsioone ning lisaks tippspordile saame me pakkuda väljundeid toetajatele ka noorte treening- ja võistlusgruppides ning rahvusvahelistel noorte jalgpalliturniiridel nagu Tammeka Cup ja Tammeka Junior Cup. Tammeka on tugev ja tegev treeningutel, võistlustel, tribüünidel, linnas ja internetis!.

  • Toetajad
  • Kaasaaitajad
  • Kontakt

NOORTESÜSTEEMI PEATOETAJA

KULDTOETAJAD

metec Jaagor GruppTartu linn HÕBETOETAJAD

Copy.eeSportland

 SUURTOETAJAD

Cramosite_aastaautoplussAasta Autozzebra

TAMMEKA NAISI TOETAB

tartu_biotechnology_park_logo

VARUSTUSPARTNER

nike-logo

TOETAJAD & PARTNERID

Uus Logo, 2015, jpg Raja apteek logo site_yessportreklaam ktm vara ktm_mobile Fortum Tartu  bioberrylogo Aura Keskus PV logo   vein-ja-vine FIFAA ringfm2017RoofixBeckeri_pubi Saare_Trade Tänavu oma viiendat juubelit tähistav Medita kliinik pakub Tartu linnas eriarstiabiteenuseid seitsmel erialal.sangar_logosoundgroupleoski_koolitus

TAMMEKA TREENEREID TUNNUSTAB

Tammeka teeb ühiste sihtide nimel koostööd ka järgnevate ühiskondlike organisatsioonidega:

TÄIENDAMISEL!

Sponsor- ja koostööküsimustes palume helistada või kirjutada:

Kalle Paas
kommertsjuht
+372 53421824