On alanud uue hooaja eesmärkide seadmine ning planeerimine, mille tegevuses lööb kaasa Tammeka värkse turundusjuht, Tarmo Pihelgas. 

Tammeka turundusjuht Tarmo Pihelgas:

Tartu Jalgpallikool Tammeka turundusjuht, Tarmo Pihelgas

Jalgpall on olnud minu hinges lapsest saati ning mul on äärmiselt hea meel, et mulle on antud võimalus anda omapoolne panus Eesti jalgpalli arendamiseks. Tammeka on viimaste aastatega näidanud, mida on võimalik saavutada, kaasates tervet kogukonda ning soovin jätkata varem praktiseeritud ja toiminud strateegiaga. Koos suudame me teha suuri asju ning selle kõige parem näide on Sepa jalgpallikeskus, mis sündis kogu kogukonna toel.
Mäletan eredalt hetke, kui käisin vaatamas Eesti jalgpallikoondise üht kodumängu, mis toimus praktiliselt väljamüüdud A. Le Coq Arena staadionil. See ühtsustunne ning atmosfäär, mis valitses tervel staadionil oli hämmastav. Olgugi, et väljas oli tohutult külm, tundsin sees soojust, sest kõik seisid tihedalt õlg-õla kõrval ühtse eesmärgi nimel – toetada Eesti jalgpallikoondist. Selliseid ühtekuuluvustunde hetki on olnud mitmeid ning sarnast sai ka kogeda JK Tartu Tammeka esimesel kodumängul 2017 hoojal, milles võeti FC Infoneti ees võit! Sellised tunded jalgpallistaadionil peaks saama Eestis normaalsuseks ning teen igapäevaselt selle nimel tööd, et sellist emotsiooni saaks kogeda ka Tartu JK Tammeka mängudel!
Inimeste toetus on jõud, mille väärtus on hindamatu – seda ei näe silmaga kuid olles staadionil tunnevad seda kõik! See on üks võimsamaid emotsioone, mida võib inimene kogeda ning selle jõu abil viimegi Tartu JK Tammeka otse tippu! #tribüünidsiniseks