Tammeka Street Team 2016. aasta suvel Tartu kesklinnas Eesti-Belgia naiskondade EM-valikmängule inimesi kutsumas!
Tammeka Street Team 2016. aasta suvel Tartu kesklinnas Eesti-Belgia naiskondade EM-valikmängule inimesi kutsumas!

Tammeka STREET TEAMi kuuluvad Tartu kõige ägedamad noored, kes soovivad teha ägedaid asju. Nad liiguvad Tartus ringi ja leiavad staadionitele uusi jalgpallihuvilisi. Nende ülesandeks on paigaldada postreid, jagada kleepse ja flaiereid ning palju muud. Iga Tammeka mäng on missioon ja selle eest saab punkte, mida saab hiljem omakorda vahetada auhindade vastu.

Tammeka Street Teami nimekirja kuulub tänavu 19 noort, kes on kõik ühe eesmärgiga – teha üheskoos midagi ägedat! “Ma tahan, et Street Team oleks nii äge jalka ja Tammeka sõprade punt, millega ma ise oleks kooliajal liitunud,” räägib Street Teami eestvedaja Kalle Paas. “Street Teamil on oluline roll esindusmeeskonna turunduskommunikatsioonis ja nende abiga saame me pakkuda positiivseid emotsioone Tammeka kodumängudel.”

Täna teeme juttu kolme kõige tublima streetteameriga – Romeo Peetsmanni, Annika Arraku ja Tuuli Tasaga. Just nemad on kogunud kõige rohkem punkte, Romeol nendest kõige rohkem – lausa 127 punkti.

Tuuli poolt Hansa kooli paigaldatud Tammeka ja Transi vahelise kohtumise plakat
Tuuli poolt paigaldatud Tammeka ja Sillamäe vahelise kohtumise plakat

Kuidas te üldse Street Teami juurde sattusite?

Annika: Olen juba mitu aastat Tammekas trennis käinud ja mänginud. Püüdsin ka kodumängudel abis olla, kuid kahjuks väga tihti sinna ei sattunud. Kui Street Teami kohta uudis tuli, tundus see väga ägeda võimalusena Tammeka tegemistes kaasa lüüa ning sõpradega aega veeta.

Tuuli: Street Teami juurde sattusin läbi Facebooki. Nägin Facebookis kuulutust ja mõtlesin, et see oleks jube vahva asi, millele oma aega panustada.

Romeo: Kui Tammeka kodulehel ilmus uudis, et selline tegemine aset leiab, tekkis koheselt tahtmine kaasa lüüa ja ühineda.

Mis motiveerib teid Street Teamis olema ja vabatahtlikuna Tammeka tegemistes kaasa lööma?

Annika: Tammekas on väga tugev ühtsustunne ja ma näen kõigis seda tungi edasi liikuda ja asja veel suuremaks ajada. See on imeline, kuidas kõik töötavad koos millegi nimel.

Tuuli: Mind motiveerib teadmine, et plakatite ülespanemine ja flaierite jagamine aitab tegelikult ka inimesi staadionile tuua.

Romeo: Mind motiveerib see tunne, et ma saan midagi Tammekale vastu anda. Ja mis saab olla veel parem, kui nautida mängu staadionil, kus on palju fänne Tammekale kaasa elamas. Samuti see, et me saame tuua jalgpalli inimesteni, kes seni pole Tammekaga tegemistega kursis olnud.

Romeo poolt lisatud plakat Sepa jalgpalikeskuses
Romeo poolt lisatud plakat Sepa jalgpalikeskuses

Mida ütleksite teistele, kes plaanivad Street Teamiga liituda?

Annika: Siin on üks väga-väga äge hüperaktiivne punt koos. Päris tõsiselt – sellest te ei taha küll ilma jääda.

Tuuli: Street Teamis on väga lahe! Siin on super inimesed ja kõik missioonid on väga ägedad. Te ei kahetse Street Teamiga liitumist!

Romeo: Soovitan kindlasti liituda, sest kõik mis teed, saad sa samaväärselt tagasi. Olgu see siis punktide eest auhindade saamine või emotsionaalselt. Näiteks kui ise olen olnud parasjagu plakatit üles panemas, on inimesi juurde tulnud ja huvi selle vastu tundnud. See tekitab hea tunde. Street Teami seltskond on ka väga mõnus.

Kas olete oma Street Teami punkte juba kasutanud ja kui olete, siis mida head saanud olete nende eest?

Annika: Hetkel veel ei ole, aga plaanin varsti endale pusa punktide vastu vahetada.

Tuuli: Veel ei ole jõudnud oma punkte kasutada. Praegu on plaan koguda ja siis vaatab, mis mul täpsemalt vaja on.

Romeo: Hetkel pole oma punkte kasutanud. Kogun 200 ära ja siis vaatab mis edasi.

Muide, Tammeka streetteamereid on võimalik näha juba sel laupäeval, 22. aprillil Sepa jalgpallikeskuses. Premium liiga mängu eel, mis toimub Tartu JK Tammeka ja Tallinna FC Levadia vahel, toimub Street Teami ja esindusmeeskonna ühispildi tegemine!

TUTVU JA LIITU STREET TEAMIGA SIIN!

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2016/02/street_team_IG-1024x1024.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2016/02/street_team_IG-150x150.jpgEerik ParvitsKOGUKONNATÖÖTammeka STREET TEAMi kuuluvad Tartu kõige ägedamad noored, kes soovivad teha ägedaid asju. Nad liiguvad Tartus ringi ja leiavad staadionitele uusi jalgpallihuvilisi. Nende ülesandeks on paigaldada postreid, jagada kleepse ja flaiereid ning palju muud. Iga Tammeka mäng on missioon ja selle eest saab punkte, mida saab hiljem omakorda vahetada...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal