Eesti Jalgpalli Liidu (EJL), UEFA ja Premium liiga klubide koostöös alustas spetsiaalselt Eesti tippliiga arendamiseks ellu kutsutud kogukonnaprojekt, mis vältab kuni 2021. aastani. Projekti eesmärk on arendada klubisid ja liigat suhtluses oma kogukonnaga, et suurendada nii staadioni- kui ka telepublikut, pöörata tähelepanu mängupäeval kogetule ja laiendada sponsorite ringi. 

Järgmisest aastast hakkab tööle kõikides Premium Liiga klubides UEFA Grow projekt, mille eesmärgiks on arendada klubisid ja liigat suhtluses oma kogukonnaga, et suurendada nii staadioni- kui ka telepublikut – ehk otsene eesmärk jalgpalli kultuuri arendamine Eestis. 

Juba sel hooajal tehakse algust antud projektiga kolmes eri klubis, kelle juures katsetatakse läbi erinevaid metoodikaid, et uuel aastal kõik saaksid toimivaid süsteeme rakendada. Projekti raames otsib Tammeka koostöös UEFA ning Eesti Jalgpalli Liiduga omale kogukonnajuhti, kelle tööülesanneteks on suhete loomine ning arendamine koolide ja kohaliku kogukonnaga ning erinevate kogukonnaprojektide käivitamine ja juhtimine.

Kui oled väga hea suhtleja, hea meeskonnatöös ning huvitud Eesti Jalgpalli kultuuri arendamisest, siis kandideeri Tammekasse kogukonnajuhi ametipositsioonile!