Kõik klubid on omavahel juba ühe korra läbi mänginud ning esimene mängudering on läbi. Tammeka on näidanud platsipeal äärmiselt head minekut, olles valitseva meistri FC Flora järel 4. positsioonil ning jäädes neist maha vaid väravatevahega. 

Tammeka esinudsmeeskonna head esitused pole ka jäänud märkamata fännidele ning seda on näidanud Tammeka kodumängude publik. Pärast esimest mänguderingi on Tammeka keskmine publikunumber selgelt esimesel positsioonil võrreldes teiste Premium Liiga klubidega.

Kui eelmisel hooajal oli Tammeka keskmine publik pärast esimest vooru 311 inimest, siis tänavu on see number kasvanud enam kui 100 inimese võrra, mis teeb kokku 421. Tammekale järgneb eelmisel aastal väga hea külastatavusega olnud Nõmme Kalju.

Suur publiku toetus tribüünil annab ka mängijatele väga palju jõudu juurde! Selle kõige parem näide on Tammeka viimane  kodumäng Narva Transiga, kui avapoolaja järel oli Tammeka 0-1 kaotusseisus. Fännide toetus andis aga mängijatele lisakäigu ja jõudu juurde ning fännide abiga võeti muidu paremini mänginud Narva Transilt väärtuslikud punktid!

Keskkaitsija Akim Sairinen

Tribüünidel toetav rahvas on väga meeldiv ning lisaks annab meile motivatsiooni! Publik on kui 12. mängija, kes mõjub kui värske vahetus andes meile värskust ning jõudu! Viimasel kodumängul oli publik äärmiselt hea, sest olles 1:0 kaotusseisus elati meile kaasa ning me tulime sellest välja!

 

 

Tammeka ootab fännide toetust juba järgmisel kodumängul, kui reede õhtul, kell 19:30 minnakse vastamisi Pärnu Vaprusega!