Tammekal on äärmiselt hea meel teatada, et oleme pikendanud koostööd EscapeTartuga! Tänavusel hooajal on EscapeTartu suurendanud enda panust Tammeka töösse ning lisaks meeskonna ja naiskonna ühisüritusele escaperuumis, on õlg alla pandud poolajamängule ning lisaks ka noorte auhinnamängule! 

Nüüdsest on iga mängu poolaja-show‘s võimalik julgetel ja osavatel võita pääsmeid Tartu kõige ägedamasse põgenemistuppa. 

Põgenemistoad on maailmas aina enam populaarsust koguv vaba aja veetmise võimalus. Mängu eesmärgiks on leida väljapääs lukustatud toast lahendades selleks erinevaid põnevaid mõistatusi ja ülesandeid. Mäng on mõeldud 2-4 liikmelistele gruppidele.

Enne igat kodumängu loositakse publikust välja kaks õnnelikku, kellel avaneb võimalus osaleda poolaja-show’l ning lüüa jalgpalli läbi löögiseina. Kaks õnnelikku, kellel see õnnestub saavad EscapeTartu poolt välja pandud auhinnad.

Lisaks poolajashow’le paneb EscapeTartu õla alla ka noorte auhinnamängule! Auhinnamängu sisuks on premeerida esindusmeeskonna kodumängul kõige suurema osalusprotsendiga treeninggruppi! 4-l erineval kodumängul on EscapeTartu välja pannud kogu grupi külastuse EscapeTartusse!

Esimene võimalus EscapeTartu pääsmeid võita on 14. märts, kell 19:00, kui Tammeka kohtub Sepa Staadionil FCI Levadiaga!

Loe siit EscapeTartust lähemalt!