Kolmapäeva õhtul peeti Tamme staadionil maha Tammeka ning FC Flora vaheline vastasseis. Mängu oli vaatama kogunenud rekordilised 639 pealtvaatajat.

Olenemata erakordsest melust tribüünidel ei suutnud sinisärgid kodufännide toetuse abil alistada FC Florat. Tammeka läks seekordsele mängule peale eelmisest ründavama koosseisuga, muutes eelmisel korral praktiseeritud 5 mehelise kaitseliini 4 meheliseks. See aga andis rohkem ruumi vastastele meie kaitseliini lähistel tegutseda ning nii sündisid kaks kiiret väravat.

Esimese värava autoriks oli Zakaria Beglarishvili, kes juba 11. mänguminutil sahistas Tammeka väravavõrku. Teised kaks tabamust märgiti Madis Vihmanni arvele.

Tammeka kaitsemängija Akim Saeed Sairinen tõdes, et Flora oli mängus teravam ning parem. Akim tõdes, et mängudegraafik on väga tihe ning intensiivse mängustiiliga mängides, võib hakata väsimus tekkima. Nädalane paus annab võimaluse hinge tõmmata ning liinid paika seada – selle ajaga peaksime olema piisavalt puhanud, et alustada peale pausi sama edukalt, kui alustasime hooaega!