Tammeka esindusmeeskonnal on selleks aastaks Taliturniiri mängud mängitud ning nüüd on järg esindusnaiskonnal! Eile tehti turniiriga algust ning Tammeka naised alustasid kohe ka võidukalt! Esimene vastane, Nõmme Kalju alistati 3 vastuseta väravata!

Tammeka esindusnaiskond Taliturniiril

Tammeka väravate eest hoolitsesid 16. minutil Anastasia Ivanova, 30 minutil Jaanika Piibar ning 34 minutil Jelena Kuvšinova.

Tammeka alustas Taliturniiri esimest mängu koosseisus:
Goldin, Sootak, Tasa, Ootsing, Piibar, Roops, Kamenik, Kuvšinova, Küppas, Ivanova, Mehevets

Vahetusest sekkusid:
Repkin, Niit, Guitor, Raja, Käblik, Prost

Taliturniiri raames kohtub Tammeka naiskond veel:
4. märts, kell 15:00 Tallinna FC Ajax (EJL jalgpallihall)
11. märts, kell 15:00 Tallinna FC Flora II (EJL jalgpallihall)

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2018/02/naised-1024x768.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2018/02/naised-150x150.jpgJalgpallikool TammekaNAISTE JALGPALLTREENINGTÖÖUUDISEDTammeka esindusmeeskonnal on selleks aastaks Taliturniiri mängud mängitud ning nüüd on järg esindusnaiskonnal! Eile tehti turniiriga algust ning Tammeka naised alustasid kohe ka võidukalt! Esimene vastane, Nõmme Kalju alistati 3 vastuseta väravata! Tammeka väravate eest hoolitsesid 16. minutil Anastasia Ivanova, 30 minutil Jaanika Piibar ning 34 minutil Jelena Kuvšinova. Tammeka alustas...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal