Kui Tammeka meeskonnal käib hooaeg juba 3. märtsist, siis naised pidasid oma esimese meistriliiga kohtumise  7. aprillil. Esimese vastasena tuli Tammeka naiskonnal vastu võtta Tallinna FC Ajax, kellega lepiti hooaja esimeses mängus 1-1 viigiga! 

Tammeka naiskond hooaja esimesel kodumängul

Kui eelmine kohtumine Lasnamäe FC Ajaxiga lõppes vastaste võiduga, siis seekordne viik näitab, et naised on teinud arengus sammu edasi! Kohtumise esimene värav löödi juba 3. mänguminutil ning ka seejärel näitasid Tammeka naised head minekut! Pärast terve esimese poolaja Tammeka domineerimist suutsid Tallinna naised võtta ikkagi oma, lüües tabloole 1-1!

Teine poolaeg oli võrdsete lahing, sest oma mängu said käima ka tallinlased. Tartlased üritasid aga nõelata, kuid korra jäi Ivanova löök kinni vastaste väravavahi kätesse ning teisel korral tõrjus vastaste väravavaht Jaarmani löögi posti! Tammeka tegi mitmeid häid liikumisi ka ees, mis kahjuks korduvalt vilistati suluseisuks!

Naiskonna peatreener, Maiko Tamme: Hooaja esimene mäng oli väga rabe realiseerimise faasis: võimalusi oli rohkem kui üks, kui selle sihiku paika saame küll siis mängud ka meile positiivses suunas minema hakkavad. Eelmise omavahelise kohtumise, mille me kaotasime, suutsime nüüd viigiga muuta juba paremaks tulemuseks, aga see kindlasti ei olnud see tulemus, milleks me võimelised olime.

Naiskonna järgmine mäng juba sel laupäeval, kui kodustaadionil minnakse vastamisi Tallinna FCI Levadiaga!