Tammeka esimene kodumäng Tamme staadionil kujunes päikselisel reede õhtul veelgi päikselisemaks, sest suudeti lõpetada 31 mänguline kaotusteseeria Nõmme Kalju vastu.

Reede õhtul kogunes rekordiline publikunumber vaatama Tammeka ning Nõmme Kalju vastasseisu. Ette oli teada, et omavahelsiest mängust kujuneb välja võitluslik ning võrdne mäng. Seda, mida arvati, seda ka nähti. Esimene poolaeg möödus mõlemale meeskonnale hästi. Tammeka suutis kinni panna Nõmme Kalju mänguplaani ning suutis ka ise olla mitmel korral ohtlik väravaees. Sellest olenemata ei suutnud kumbki meeskond esimesel poolajal väravavõrku sahistada.

Teisele poolajale mindi peale taas uue hooga ning Tammeka alustas kohe mängu teravalt. Teist poolaega oli mängitud 66 minutit, kui Kaspar Paur andis Tristan Koskorile ilusa söödu ning Koskor selle võimaluse ka ära realiseeris. Seis tablool 1:0 Tammeka kasuks tõotas head. Kalju aga kaotusega ei leppinud ning viis kõik oma jõud üles. Kahjuks riskimine tasus end ära ning järjekordsest standardolukorrast suutis Kalju oma võimaluse realiseerida.

Mäng lõppes 1:1 viigiga Tamme staadionil ning sellega lõpetati pikk kaotusteseeria Nõmme Kaljule. Tammeka keskkaitsija Silver Grauberg sõnas peale mängu, et kui oleks pakutud enne mängu viiki, oleks selle vastu võtnud – kuid nüüd, olles mänginud niivõrd tasavägise mängu, siis ei saa sellega rahul olla ning meeleolu ei ole just parim.

Järgmine mäng juba sel teisipäeval, kui Tammeka sõidab külla Narva Transile. Järgmine mäng Tamme staadionil 22. mai, kui Tartusse sõidab Viljandi Tulevik.