Täna sõidab Tartu Tammekale külla Premium Liiga tabeliliider Nõmme Kalju. Teada fakt on see, et tegemist ei ole kaugeltki mitte sõbraliku külaskäiguga vaid ees on ootamas kõva lahing 3 punkti pärast. Tammeka loodab kodupubliku ees lõpetada kaotusteseeria Nõmme Kalju vastu.

Eelmine omavaheline kohtumine Tammeka ja Nõmme Kalju vahel oli äärmiselt pingeline ning väravavõimalusi leidus mõlemale poolele. Esimest poolaega domineeris Tammeka ning näitas, milleks on sinisärgid võimelised! Kahjuks ei suudetud oma võimalusi realiseerida ning nii suutsid vastased jõuga võtta viimasel sekundil värava.

Täna on aeg oma vead parandada, sest hooaja esimesel Tamme staadioni mängul loodetakse võtta kindlad 3 punkti. Ka Tammeka peatreener Kaido Koppel lausus, et hoides distsipliini ja tehes tugevalt kaitsetööd suudetakse kindlasti vastast võita! Oma osa sellele mängib kindlasti ka publiku toetus, kellelt loodetakse saada vajalikku jõudu ka viimastel minutitel!

Tammeka Premium liiga mängupäeval jagub tegevust kõigile! Huvitavat leiavad pereisad, kellele mõeldes tuleb kohale Emajõe Pruulikoda, pakkudes erinevaid käsitööõllesid. Lastele on avatud näomaalingute ala, kus kaks toredat tüdrukut teevad noortele Tammeka värvides näomaalinguid. Lisaks on mängupäevasponsor Aasta Auto Pluss välja pannud auhinna, mida sooviksid võita tõenäoliselt kõik staadionil viibijad!

Tule kohale ning saa osa suurepärasest atmosfäärist!