Lisaks noorjalgpalluritele tunnustatakse Tammekas igakuiselt tublisid treenereid. Septembris tehtud töö eest pälvib “Kuu treeneri” aunimetuse Marti Pähn. Pähn saab tunnustatud suure ja olulise vabatahtliku panuse ja hea noortetreeneri töö eest.

Marti Pähn on Tammeka U21, U14 ja 2007 Must grupi peatreener, endine esindusmeeskonna ja Eesti noortekoondiste jalgpallur.

Tammeka kommertsjuht Kalle Paas:

“Me tunnustame Martit selle eest, et ta aitas vabatahtlikult, suures mahus ja kõige olulisemal töölõigul kaasa Sepa jalgpallikeskuse katusega tribüüni valmimisele. See toimus viimastel, kõige pingelisematel ehituspäevadel. Sepa tribüün on vajalik meile kõigile ja just Marti panus oli otsustav, et me saime tribüüni avafestivaliks valmis. Samuti juhtis Marti festivali ajal vabatahtlikuna Bronx Woodi nimelist laste mängude ala.”

Tammeka tehniline juht Ken Viidebaum:

“Marti juhendatav U14 võistkond on noorte meistrivõistlustel medalikonkurentsis ning hooaja keskel võttis ta treenerina üle 2007 Musta grupi, mis on liitumiste osas üks sügisesi hitte. Järelikult toimub seal hea töö. Oluline on ka, et Marti ei kõhkle kunagi oma arvamust avaldamast ja kaasa mõtlemast.”

Pähn on oodatud tänutäheks õhtusöögile restorani Aparaat (Kastani 52, Tartu):

“Aparaat elab kaasa Tammeka tegemistele ja ootab suuremaid ning väiksemaid jalgpallihuvilisi külla seitsmel päeval nädalas! Asume Tamme staadionile väga lähedal,” kutsub Aparaadi  kollektiiv kõiki tammeklasi külla.

Jalgpallikool Tammeka “Kuu treeneri” komitee tunnustavad treenereid, kes saavad väga hästi hakkama oma igapäevatööga, ent panustavad noorte, spordi ja klubi arengusse ka laiemalt.

Tammeka treenerid ja vabatahtlikud pingutasid enne m2-festivali, Tammeka perepäeva ja “Roosat jalgpalli”, et tribüüni ligi pool tuhat istet õigeks ajaks paika saada.