Sel reedel läheb Tartu JK Tammeka kodustaadionil vastamisi Pärnu JK Vaprusega. Eelmises ringis võeti Pärnult nende kodustaadionil napid 3 punkti, mis tulid Vapruse poolt löödud omaväravast. 

Homsele mängule läheb Tammeka vastu selge favoriidina ning seda ka kodustaadionil. Kuid see ei tohiks mängijatele erilist pinget seada, sest on näidatud Premium Liigas väga head minekut! Hetketabeliseis on selline, et Tammeka on 16 punktiga neljas, jäädes Florale hetkel alla vaid väravatevahega. Pärnu Vaprus seevastu praegusel hetkel aga 3 punktiga Premium Liiga tabeli viimane.

Narva Transiga mängis Tammeka Sepa staadionil maha pingelise mängu, kus võimalusi jagus mõlemale poolele ning pinged kasvasid isegi nii suureks, et väljakult saadeti ära nii mängijaid kui treenereid.

Homselt mängult on oodata kõva lahingut! Sellekspuhuks on kõik oodatud staadionile! Tammeka poolt jääb tõenäoliselt homsest mängult eemale Sander Kapper, Kennet Jädal, Markus Lokk, Rait Läll ja Marek Tšernjavski kuid ka neid mängijad võid kohata tribüünil Tammekat toetamas!

Avavile kell 19:30 Sepa staadionil ning väravad avatakse 18:30.

Tammeka noortele ning ühele vanemale on sissepääs TASUTA!

Meeskonna peatreener, Kaido Koppel: “Oleme terve nädala kõvasti tööd teinud, et järjekordseks väljakutseks valmis olla. Pärnu on uuel hooajal oma mängu parandanud ja esimene omavaheline mäng kujunes meie jaoks väga raskeks. Peame kodus kõvasti kuuma andma, et inimestele võidurõõmu pakkuda.”

Meeskonna ründaja, Kaspar Paur: Narva vastu meie mäng ei olnud nii veenev, kui seda tahtsime. Pärnu vastu teeme omad korrektuurid ja kui lahendame oma võimalused efektiivselt ning hoiame kaitses distsipliini, siis jääb 3 punkti koju. Ootame kõiki mängule, sest Teie toetus on meile tähtis!