jalgpallikool-tammeka-logo-22riseta-400Tartu JK Tammeka alustas jaanuari alguses üleminekut spordiklubi haldussüsteemile Sportlyzer. Tartus loodud veebipõhine programm aitab järk-järgult kaasa nii treenerite, lapsevanemate kui ametnike töödele-toimetustele. Muuhulgas võimaldab Sportlyzer lapsevanematel muuta ise pere kontakt- ja terviseandmeid ning väljastada lapsevanemate poolt palju küsitud elektroonilisi arveid.

Tammeka kommertsjuhi Kalle Paas sõnul saavad klubi liikmed Sportlyzeris teha toiminguid, mida seni tuli teha eri programmides ja veebikeskkondades. “Tammeka annab aastas üle 5000 trenni ja meie töötajatel kulub eri sorti andmehaldusele mitu tuhat tundi,” kirjeldab Paas. “Kui me saame tuua ühte kohta treeningkalendrid, osaluspäevikute pidamise, e-kirjade saatmise, postilistide uuendamise jpm, tähendab see, et rohkem aega jääb põhiliseks ehk võimalikult hea spordihariduse pakkumiseks.”

Tõnis-Saag-introducing-brainstorm-outcomesSportlyzeri tegevjuht Tõnis Saag:

“Sportlyzer ühendab kõik klubiga seotud inimesed (treenerid, administraatorid, mängijad ja lapsevanemad) ja sisaldab liikmeskonna haldust, jagatud kalendreid, arveldust, treeninguinfo kogumist, arenguraporteid ja palju muud, mida spordiklubis vaja läheb.

Sportlyzer on arendatud Tartus ja seda kasutavad sajad spordiklubid üle maailma. Oleme suure arendustöö ära teinud ja parendame oma tarkvara pidevalt edasi. Seega, kui teil tekib ideid, kuidas Sportlyzer saaks teile paremini kasuks olla, võtke meiega julgesti ühendust emailil hello@sportlyzer.com.”

SPORTLYZERI VÕIMALUSED MÄNGIJATE JA VANEMATELE

  • Vaata treeningaegu. Uued Sportlyzeri treeningaegade kalendrid leiab ikka treeninggruppide lehelt. Iga kalendri juures on link, millega saab tellida kalendri andmevoo isiklikku Google’i, Microsofti vm ajahaldusprogrammi. Treeningaegu saab vaadata ka rakendusest ehk äppist.
  • Kasuta rakendust ehk äppi. Sportlyzeri rakenduse “Lapsevanema äpp” või “Mängija äpp” saab tõmmata tasuta Androidi või iOSi äpipoodidest. Kui rakendus installeeritud, ava see, ja sisesta e-maili aadress, mille märkisid ka Tammeka liikmelepingule. Seejärel saadetakse sinu e-postkasti kinnituskiri. Ava see e-kiri telefonis, kliki lingil, ja lase end suunata tagasi mängija või lapsevanema äppi. Edaspidi tuleb treeninguid ja võistlustööd puudutav info äppi automaatselt.
  • Uuenda oma kontakte. Lapsevanemana saad rakenduses ehk äppis muuta ka pere kontakt- ja terviseandmeid.
  • Saa elektrooniline arve. Paljud emad-isad on palunud klubi, et neile saadetaks iga kuu e-kirjana liikmemaksu meeldetuletus. Sportlyzer võimaldabki luua ja saata e-arveid, nii et saame oma liikmetele alates käesolevast kuust saata arveid e-mailitsi.
  • Pea põhjalikumat treeningpäevikut. Vanemad mängijad võivad luua Sportlyzerisse ka põhjalikumate funktsioonidega konto ning kasutada keskkonda oma treeningkoormuste, tervisenäitajate, enesetunde jms talletamiseks. Kui treener seda eraldi teha ei palu, on nende funktsioonide kasutamine siiski vabatahtlik.
The-only-sports-team-calendar-you-need-Sportlyzer-1
Vaata veebist või äppist! Kui treening- ja võistlustöö kalendri leiad kõige lihtsamini oma treeninggrupi kodulehelt, siis telefoni või tahvlisse saad kasulikku infot tõmmata ka “Mängija äppi” või “Lapsevanema äppi” kaudu!