Tammeka tugevuselt neljas meeskond, Tammeka Harrastajad osales nädalavahetusel rahvusvahelisel turniiril Baltic 4 Cup 2017. Sepa jalgpallikeskuses toimunud võistlusest võtsid osa veel FC Kickers Pufendorfer Berliinist, Riia AFK Aliance ja kohalik FC TRT77.

Tammeka Harrastajate eestvedaja Riho Rosenthal jäi pühapäeva pärastlõunal toimunud turniiriga väga rahule. “Kuna terve senise hooaja peale olime mänginud napilt üle kümne mängu ja sellel turniiril saime nüüd päevaga kolm üpriski pikka mängu, siis võidetud kogemused on ikkagi päris korralikud.”

Rosenthali meeskond alustas tegevust aasta eest seoses Sepa jalgpallikeskuse valmimisega ning mängis tänavu Rahvaliiga B-tasandil. Kuidas tegutsesid Tammeka harrastajad-mehed võrreldes lätlaste ja sakslastega? “Saime päris hästi hakkama, tulemused olid 0:2 ja 1:3, mängud aga tasavägised,” muljetas Rosenthal, “Me kontrollisime mänge, kuid õnnest jäi puudu. Usun, et turniir andis märku, et me oleme parema tasemega, kui enne mänge võisime arvata.”

Meeneid eri riikidest: Kickersi ja Tammeka vimplid, lätlased tõid tervituseks aga Läti õlut! / FOTO: Teet Arukaev/FC TRT77
Kõik Baltic 4 Cup osalejad Sepa väljakul. / FOTO: Teet Arukaev/FC TRT77

Teist korda toimunud Baltic 4 Cupi kutsus ellu FC Kickers Pufendorfer. Berliini südalinnast pärit FC Kickers on mänginud jalgpalli koostöö ja sõprussuhete edendamise nimel üle Euroopa. Turniiri Eesti-poolne koordineerija oli Rahvaliiga meeskond FC TRT77, kes teeb Sepal nii trenni kui peab seal oma kodumänge.

Tammeka Harrastajad tänavad FC Kickers Pufendorferit, AFK Aliance’i ja FC TRT77 hea turniiri eest!

BALTIC FOUR CUP 2017

  • FC Kickers Pufendorfer Berlin – FC TRT77 3:0
  • AFK Aliance – Tartu JK Tammeka Harrastajad 2:0
  • FC TRT77 – Tartu JK Tammeka Harrastajad 0:3
  • AFK Aliance – FC Kickers Pufendorfer Berlin 1:0
  • AFK Aliance – FC TRT77 2:0
  • FC Kickers Pufendorfer Berlin – Tartu JK Tammeka Harrastajad 3:1
  1. AFK Aliance – 9p
  2. FC Kickers Pufendorfer Berlin – 6p
  3. Tartu JK Tammeka Harrastajad – 3p
  4. FC TRT77 – 0p
Sellised vinged ise kujundatud ja tehtud meened kinkis Baltic 4 Cupi eestvedaja FC Kickers turniiri osalejatele.