Tammeka esindusmeeskond pidas eile õhtul 16. vooru kohtumise, kui Tamme staadionil mindi vastamisi Viljandi JK Tulevikuga. Hilisõhtune mäng lõppes väravateta viigiga. 

Teisipäeva hilisõhtul oli Tamme staadionil ees ootamas vastasseis, millest võis oodata tulist heitlust. Tammeka ning Viljandi viimased 10 omavahelist mängu on lõppenud ülekaalukalt Tammeka võiduga ent mulgid on alati andnud kõva lahingu. Tammeka peatreener Kaido Koppel tõdes enne mängu, et Tammeka ei ole viimastes mängudes enda potentsiaali välja mänginud ning nüüd peaks olema see aeg, kus tahetakse võtta võitu ning taaselustada oma enesekindlus.

Avavile järel haaras Tammeka kohe ohjad endale ning oli ülekaalukalt Viljandi väravat ohustamas. Terve esimese poolaja vältel proovis Tammeka palli kiirelt mängima panna, vahetades ääri ning tehes tsenderdusi sisse. Sellest hoolimata ei suudetud väravalukku murda. Täpselt sarnane mängupilt järgnes kogu mängu vältel kuid paar ohtlikku võimalust esines ka Viljandil, kui Tammeka pallikaotuse järel nõelati terava kontra-rünnakuga. Õnneks oli Tammekal väravasuul Karl Johan Pechter, kes oli oma ülesannete kõrgusel.

Ka Tammeka kaitsija Silver Grauberg andis peale mängu mõista, et väga keeruline on mängida meeskonna vastu, kes seisab praktiliselt kogu meeskonnaga kaitses. Teisel poolajal olid Tamme staadionil ka tehnilised viperused, mistõttu oli väljak hämar. Kohtunikebrigaadi ning treenerite otsusega aga mängiti kohtumist edasi. “Tingimused olid võrdsed mõlemale meeskonnale. Võib öelda, et Viljandil võis isegi raskem olla, sest nendepoole tuli mitmeid kõrgeid palle, mida pidid mängijad korralikult jälgima” sõnas Silver Grauberg pärast mängu.

Järgmine mäng Tamme staadionil on tulemas 13 juuni, mil võõrustatakse valitsevat meistrit, FC Florat.