Tammeka ootab 2013. aastal sündinud Tartu linna ja valla poisse ning tüdrukuid kodukandi jalgpallitrenni! Alustame augustis ja trennid toimuvad septembri lõpuni välitingimustes. Alates oktoobrist algavad trennid sisetingimustes. Mis võiks kaasas olla esimesel treeningul?

Tammeka jalgpallitreeningud noortele on mängulised, arendavad liikuvust ning on heaks ettevalmistuseks nii vuti kui teiste sportmängude harrastamiseks!

Treeningkava & nimekiri


Telli selle grupi kalender Googlesse jm: https://app.sportlyzer.com/?page=club/widget&action=calendar&seed=m3GRs&groups=39104&format=ical. Tahad teada, kuidas oma treeningkalendrit integreerida isikliku kalendriga?

tammeka-lhv-2017

TREENI TEADLIKULT: Lihaselastsus (venitamine)Esmaabi kergemate vigastuste korralSpordiala valikust | Jalanõude valimine | Mängupäeva toit | Une tähtsus | Külma ilma treeningriietus & külmapühad JALKAVARUSTUS: Sportland Lõunakeskus TAMMEKA KUU PARIMAD:  2017, 2016, 2015, 2014

Treenerid

Ole Tammeka tegemistega kursis ka sotsiaalmeedias: klubi Facebook, Instagram, naiskonna Facebook, Sepa Jalgpallikeskuse Facebook