Tammeka ootab 2010 ja 2011 sündinud Raadi, Ülejõe ja Tartu valla poisse ja tüdrukuid kodukandi jalgpallitrenni! Alustame augusti algul ja trennid toimuvad septembri lõpuni Tartu KHK Põllu tänava staadionil (alates oktoobris sama kompleksi spordihoones) teisipäeviti ja neljapäeviti. Mis võiks kaasas olla esimesel treeningul?

Tammeka jalgpallitreeningud noortele on mängulised, arendavad liikuvust ning on heaks ettevalmistuseks nii vuti kui teiste sportmängude harrastamiseks!

Treeningkava & nimekiri


Telli selle grupi kalender Googlesse jm: https://app.sportlyzer.com/?page=club/widget&action=calendar&seed=m3GRs&groups=32028&format=ical. Tahad teada, kuidas oma treeningkalendrit integreerida isikliku kalendriga?

tammeka-lhv-2017

TREENI TEADLIKULT: Lihaselastsus (venitamine)Esmaabi kergemate vigastuste korralSpordiala valikust | Jalanõude valimine | Mängupäeva toit | Une tähtsus | Külma ilma treeningriietus & külmapühad JALKAVARUSTUS: Sportland Lõunakeskus TAMMEKA KUU PARIMAD:  2016, 2015, 2014

Treenerid

Ervin Laaneots
  UEFA B
+3725084164

Ole Tammeka tegemistega kursis ka sotsiaalmeedias: klubi Facebook, Instagram, naiskonna Facebook, Sepa Jalgpallikeskuse Facebook

FOTO: Veikko Tromp
Raadi ’09-’10 esimesel turniiril. FOTO: Veikko Tromp