Tänavusel m2-festivalil selgus Tortuga Traveli suure Tammeka reisimängu võitja. 1000€ soojamaareisi võitis loosi tahtel 9-aastane Anny, kes on noorest east hoolimata käinud juba mitu aastat Tammeka kodumängudel ja aidanud klubi ka vabatahtlikuna. Nüüd seisab Anny perel ees tähtis valik – millist sooja riiki külastada?

Noore võitja Anny sõnul on auhinnaks olev reisivõimalus väga äge. “Enne loosimist küll ei olnud tunnet, et võiksin võita,” meenutab Anny Sepa jalgpallikeskuse uue tribüüni ja festivalikülastajate ees toimunud loosimist. Anny on käinud Tammeka mängudel aastast 2014.

Anny ema Ly sõnul on Tortuga Traveli reisimängu auhind suurim asi, mis nende pere kunagi võitnud on. “Mina olen varem käinud Tais ja Türgis, aga lastele on see küll esmakordne kogemus,” kinnitab Ly. Kuhu riiki preemiareis Tammeka fänniperekonna siis viib? “Me valime Kreeka, Egiptuse ja Türgi vahel,” loetles Ly arutlusel olevaid paiku.

Tortuga Traveli müügijuhi Mihkel Piho sõnul ei toetanud ettevõte Tammeka reisimängu mitte ainult reklaami pärast. “Sügavam mõte on olla osake millestki. Olla osake kommuunist ja osake spordialast, mida ma olen üle 20 aastat harrastanud ja mida fännan,” selgitab Piho, “Usun, et selleks, et midagi saada, tuleb ka midagi anda. See on ühiskonna mõte. Kui midagi südamest teed ja annad, siis on õige asi!”

JK Tammeka tänab Mihklit ja Tortuga Travelit, et aitasite reisimänguga muuta meie Premium liiga kodumängude külastamist veelgi huvitavamaks. Soovime palju õnne Annyle ja tema perele – vahvat reisi teile!

Goa

MIHKEL PIHO REISISOOVITUSED TAMMEKA KOGUKONNALE

– Vahemere piirkonnas hakkab hooaeg läbi saama, mida aga soovitaksin, on Türgi, kus suvist ilma jätkub kõige kauemaks ning kus oleks veel saada parima hinna/kvaliteedi suhtega pakkumisi.

– Selle aasta sees on valikus kindlasti vana hea Egiptus! Seal on garanteeritud päikesepaiste ja soe meri, kehva ilmaga päevi on väga vähe. Ka on taasavatud Eesti turistide seas kõige populaarsem kuurort Sharm el Sheikh.

– Uutest talvistest sihtkohtadest on tulnud Goa ja Sri Lanka, kus on imekaunis lopsakas loodus. Seal peab turisti isegi hoiatama, et ärge päris omal käel metsa minge. Seal on ikka reaalselt leopardid metsas ja jõgedes krokodillid! Tai on jätkuvalt populaarne, aga seal on ka paljud juba käinud.

– Järgmise aasta tulijatest: Horvaatia ja Montenegro! Viimane on päris uus sihtkoht. Pole kõige odavamas hinnaklassis, aga see, mida te sealt leiate, on midagi eksklusiivset. See on tuleviku Monaco! Uhiuued jahisadamad, rannapromenaadid ning uusarenduste rohkus. Riiki voolab sisse miljardites otseinvesteeringuid ning kõike seda kroonib lummavalt kaunis loodus.

VAATA REISE:

Montenegro