Kes võidab 1000€ soojamaareisi? See foto on tehtud veebruaris, kui Sepa jalgpallikeskuse tribüüni katus oli veel unistus. Täna kutsub Tortuga Traveli müügijuht Mihkel Piho kõiki uudistama uut katust ja osa saama suure reisimängu loosist.

Eeloleval laupäeval selgub Sepa jalgpallikeskuses Tortuga Traveli suure Tammeka reisimängu ehk 1000€ soojamaareisi võitja. Käesoleval hooajal klubi Premium liiga kodumängudel läbi viidud kampaania eesmärgiks oli kasvatada Tammeka kogukonnatunnet ja tuua tribüünidele rohkem pere- ja sõpruskondi.

tortuga_logoTortuga Traveli müügijuht Mihkel Piho tänab loosimise eel kõiki inimesi, kes on toetanud tribüünidele tulles Tammeka meeskonda: “Soovin kõigile osalejatele päikest südamesse!”

Kahe Tammeka noorjalgpalluri isa ning klubi harrastusmeeskonna mängija Piho sõnul rõõmustab teda Tammeka ümber toimuv: “Jube lahe on see, mis on toimunud Tammel ja Sepal! Tartu jalgpallile on antud uus hingamine ja tõsiselt hea meel on olla osake sellest!”

Tammeka tänavuse reisimängu võitja selgub m2-festivalil ehk Tammeka perepäeva ja Roosa jalgpalli raames laupäeval, 23. septembril kell 15. Sepa jalgpallikeskuses toimuval festivalil on tegevusi nii lastele, noortele kui vanematele. Tutvu programmiga lähemalt: http://www.jktammeka.ee/vaata-ajakava-lahenev-m2-festival-pakub-sepa-jalgpallikeskuses-mitu-tundi-meele-ja-maitseelamusi/.

Tortuga Traveli reisipakkumisi vaata www.tortuga.ee.

reisim2ng
Reisimängus osalemiseks kogusid Tammeka fännid kodumängudelt templeid kampaania templikaarti