Tammeka Cupil mängiti teistkordselt Medita karikatele

Läinud nädalavahetusel toimus 23. korda Tammeka Cup. Neljas erinevas spordikompleksis üle Tartu jooksis väljakule ligi 1000 noort jalgpallurit. Kokku mängis Medita karikate nimel 84 võistkonda Eestist ja Soomest.

2004. aastal sündinud poisid

Kõige vanemate poiste arvestuses jooksid Põllu staadionil väljakule kuus meeskonda. Nende seas oli ka esindatud Tartu JK Tammeka võistkond, kes küll lõpetas turniiri kuuenda kohaga. Esikoha viisid koju FC Tiigrid – turniir läbiti täisedu ning väravatevahega 23:0.

2005. aastal sündinud poisid

Võidukas Tammeka 2005. aasta poiste võistkond

U13 vanuseklassis oli osalejaid kokku 12, nende hulgas lausa seitse võistkonda Soomest. Turniiri esikoha võitis Tammeka järelkasvumeeskond, kes läbis alagrupiturniiri väravatevahega 43:3 ning finaalis alistas JK Merkuur-Juuniori 3:0. Kolmanda koha medalid viis Soome HJK East 05 Sininen võistkond.

2005.-2006. aastal sündinud poiste B-turniir

Tamme staadioni kunstmuruväljakul jooksis väljakule rahvusvaheline seltskond, kus esindatud olid nii Eesti kui Soome võistkonnad. Esikoha karikas jäi siiski Eestisse, sest kõige edukamat mängu näitas Saku Sportingu poisid. Hõbe- ja pronksmedalid läksid aga Soome.

2006. aastal sündinud poisid

Sepa jalgpallikeskuse muruväljakul toimunud 2006. aastal sündinud poiste turniiril jäi turniiri võidukarikas võõrustajatele. Turniiri viie võidu ja ühe viigiga läbinud tammeklastele järgnes soomlaste KaPy / Valkoinen ning FC Tiigrite võistkond.

2007. aastal sündinud poisid

U11 vanuseklassi poiste turniiril võis näha nii suureskoorilisi kui ka põnevaid mänge. Just turniiri finaal oli tõeline maiuspala, kui vastamisi läksid FC Flora Must ning MRJK. Viigiga lõppenud normaalajale järgnenud penaltiseerias näitasid kindlamat jalga MRJK poisid ning viisid võidukarika koju.

2008. aastal sündinud poisid

U10 poiste turniiril näitas oma klassi JK Merkuur-Juuniori I võistkond, kes lõi alagrupiturniiril nelja mänguga koguni 50 väravat. Just Merkuuri poistele läks ka turniiri esikoht. Neile järgnesid FC Tiigrid ning JK Merkuur-Juuniori II võistkond.

Tammeka Cup toimus tänavu 23. korda
Tammeka Cupi kõige nooremate seas kohti välja ei mängitud – oluline on mängust rõõmu tunda!

2009. aastal ja 2010. aastal sündinud poisid

Kahes kõige nooremas vanuseklassis kohti välja ei mängitud, sest nende noorte jalgpallurite jaoks on kõige olulisem mängust rõõmu tunda.

Aitäh sportlastele ja treeneritele, kohtume jälle! Eraldi suured kummardused Tammeka vabatahtlikele, lapsevanematele, koostööpartneritele ja karikasponsorile Medita, tänu kellele turniir teoks sai!

SUUR GALERII

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/06/tmk_cup_2017.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/06/tmk_cup_2017-150x150.jpgEerik ParvitsNOORTE JALGPALLLäinud nädalavahetusel toimus 23. korda Tammeka Cup. Neljas erinevas spordikompleksis üle Tartu jooksis väljakule ligi 1000 noort jalgpallurit. Kokku mängis Medita karikate nimel 84 võistkonda Eestist ja Soomest. 2004. aastal sündinud poisid Kõige vanemate poiste arvestuses jooksid Põllu staadionil väljakule kuus meeskonda. Nende seas oli ka esindatud Tartu JK Tammeka võistkond,...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal